Skocz do zawartości
Forum

Nerwica ?? Jak leczyc ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem 19 letnim chlopakiem i obecnie mam problem ze soba... Problem tkwi w tym ze mam ucisk w klatce piersiowej na wysokosci serca, czasem jest bardziej po lewej stronie. Rowniez towarzyszy mi ucisk glowy przesuwajacy sie od karku w gore. Czasem takze mnie zatyka w gardle i czuje kulke. Trzyma mnie to juz ponad 3 tyg. Jestem dosyc aktywnym czlowiekiem, pijacy dwa piwa moze w tygodniu, papierosow nie pale, uzywek zadnych. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość 55piotr

Jestem zdumiony pomysłami w Twojej sprawie . Nerwica ma około 800 objawów , symulujących inne choroby. Każdemu przysługują porady w ramach NFZZ u psychologa.
Idż do lekarza rodzinnego koniecznie.
Koniecznie trzeba zbadać stan zdrowia. O dalszych krokach zdecydują specjaliści , takie mam doświadczenia i inni znajomi .

Odnośnik do komentarza

mefi17, nie da się postawić diagnozy przez Internet. Objawy, jakie relacjonujesz, nie muszą od razu świadczyć o nerwicy. Najpierw trzeba wykluczyć przyczyny ze strony organizmu, a potem dopiero można szukać źródła problemów w psychice. Proponuję skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu i powiedzieć mu o swoich przypuszczeniach i dolegliwościach. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...