Skocz do zawartości
Forum

Jaki specjalista może stwierdzić nerwicę?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość spinka34

Ja na poczatku poszłam do lekarza pierwszego kontakt-ten bez problemu przepisał leki. Po pewnym czasie dostałam namiary na poradnię psychiatryczna przy szpitalu na nfz , poszłam , zapisałam się na wizytę(czekałam ok. 1,5 tygodnia).psychiatra potwierdzic przypuszczenia lekarza pierwszego kontaktu, od razu skierował do psychologa (też za darmo). U psychiatry i psychologa jestem średnio raz w miesiącu, na początku gdy było gorzej chodziłam 2 razy w miesiącu. Poszukaj u siebie poradni psychiatrycznej w szpitalu-psychiatra już stwierdzi czy nalezy cię hospitalizować

Odnośnik do komentarza
Gość Patrykosxxx

i co jak juz bede chodzil na leczenie to ile trwa takie leczenie? mi to strasznie utrudnia zycie, zasnac nie moge, co chwile puls sprawdzam, w uszach czuje, w rekach puls, to jest maskra, nikomu tego nie zycze. teraz nawet jak siedze z laptopem na kolaanach to klatka piersiowa nmi chodzi do gory ciagle,napiecie straszne w klatce piersiowej, i to serce :/

Odnośnik do komentarza

Sugerowałabym najpierw skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu i powiedzieć o swoich przypuszczeniach co do nerwicy. Lekarz powie Ci, gdzie dalej szukać pomocy. Do psychiatry w sumie możesz umówić się bez skierowania od lekarza rodzinnego, ale zanim zdiagnozuje się nerwicę (u psychiatry), trzeba wykluczyć inne możliwe przyczyny dolegliwości, a w takim przypadku trzeba zrobić badania i skonsultować się z lekarzami innych specjalności, np. kardiolog, neurolog. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...