Skocz do zawartości
Forum

Derealizacja


Gość Dreamer123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dreamer123

Witam,
Mam 21 lat i od dość długiego czasu (pół roku) mam pewne objawy, a mianowicie: znużenie, zmęczenie, brak zainteresowania światem, panika i strach odnośnie własnego zdrowia, patrzenie na świat jak gdyby przez "szarą szybę", niechęć, częste "zawieszanie wzroku" trudne do przerwania, dużo mętów przed oczami.
Wyczytałem, że są to objawy derealizacji. Czy rzeczywiście moje objawy pasują? Ostatni miesiąc przeżyłem w dość silnym stresie i panice o swoje zdrowie (na szczęście wszystko okazało się być ok). Ale z każdym innym objawem mam straszny lęk, że to może być groźna choroba.
Czy derealizacja występuje również po zapaleniu marihuany? Czy tylko po dłuższym okresie bycia w stresie?
Zaznaczam, że nie mam żadnych ataków paniki, nie jestem już zbyt zestresowany (cieszy mnie myśl wakacji).
Proszę o odpowiedź.
Dziękuję i pozdrawiam
Dreamer

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena22514

Tak to derealka, nie ma się czym martwić, to naturalna obrona organizmu. Ja dostałam to po ataku paniki po marihuanie. Można też to mieć w nerwicy albo depresji. Idź do psychiatry a na pewno ci pomoże :) najlepiej tez się czymś zająć i nie myśleć o tym

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...