Skocz do zawartości
Forum

Relacje samotnej matki z dzieckiem


Gość f...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zalamana konicznoscia istnienia

jest to normalne ,wychowujesz cork samotnie wiec jestescie silnie ze soba zwiazane .Mysle rownierz ze to kwestia przyzwyczajenia dopuki wam obu to nieprzeszkadza niema powodow do zmartwien .Ja mam corke ktora ma 13 lat i rowniez spi ze mna cieszmy sie poki dzieci nas tak kochaja bo jeszcze nieraz bedziemy sie zamartwiac ze zapozno wrocla z dyskoteki.

Odnośnik do komentarza
Gość cotakeigooo

O boże, to nie jest normalne. Ona się na to zgadza?! Że śpi z mamusią w łóżku w wieku 15 lat!? Co ty z nią zrobiłaś że ona się na to zgadza?! To jest prawie obrzydliwe. Z czego to wynika ona nie ma swojego pokoju i swojego łóżka?! Ja bym się spaliła ze wstydu gdybym musiała spać w łóżku z mamą w wieku 15 lat niech zgadnę ona jest wyrzutkiem wśród swoich rówieśników?

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

Ostatnie wypowiedzi są karygodne, przecierz lozko niemaja wystawione w rynku ,ze wszyscy to widza a jakim wyzutjiem wsrod rowiesnikow jak juz napisalam moja corka rowniez ze mna spi ,a ma mnustwo kolezanek.

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

gabiiii molestowanie to jest zupelnie inna sprawa ,jest stosunek seksualny albo dotykanie intymnych miejsc itp a co do mojej bezczelnosci jak to okreslilas to juz twoja opinia .

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

niewiem co do mnie pijesz ,ale ja w moich postach niemam amiaru nikogo obrazac czy tez ponizac a wyrazic swoja opinie kazdy ma prawo.Jezeli niepodoba ci sie cos w moich odpowiedziach to poprostu ich nieczytaj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...