Skocz do zawartości
Forum

"Nadinteresowność" ojca w stosunku do mojego życia osobistego


Gość foreveralone

Rekomendowane odpowiedzi

Gość foreveralone

Cześć

Mam 22 lata. Studiuję, pracuję i robię wiele innych rzeczy dla siebie. Dręczy mnie to, że mój tata często mnie wypytuje o to, czy mam dziewczynę. Wiem, że chce abym był szczęśliwy itp, ale nie lubię takich pytań. Mam wrażenie, że chce maczać palce w moje życie osobiste. On się tłumaczy tym, że jest moim ojcem i że sobie może takie pytania zadawać. Czy jest ktoś, kto ma podobnie? Co o tym myślicie? Wiem, że problem jest śmieszny dla większości ale nie wiem jak mam delikatnie dać mu dać do zrozumienia, że to tylko moja sprawa? Mój ojciec niestety nie potrafi być bezinteresowny.

Odnośnik do komentarza

Coś ci się pomyliło - pytanie własnego syna czy ma dziewczynę to nie jest definicja "interesowności". Gdybyś ty miał córkę i miałaby 22 lata, czy nie zagadywałbyś czasem czy ma jakiegoś chłopaka na oku? Rodzice tak robią, wszyscy, to w pełni normalne i uzasadnione. Niektórzy robią to mało delikatnie no to powiedz że szukasz ale ze spokojem albo że póki co nie chcesz szukać itp. Będziesz miał córkę też będziesz ją wypytywał i obserwował całe osiedle kto za nią łazi ;D

Odnośnik do komentarza
Gość foreveralone

Gdybym powiedział, że mam, to by się wypytywał o jej rodziców. Kim są, gdzie pracują i ile zarabiają. O dziewczynę pyta się mnie conajmniej raz w tygodniu. Trochę za często moim zdaniem. Irytuje mnie to, tym bardziej że nikogo nie znajdę :-(

Odnośnik do komentarza
Gość foreveralone

nie ukrywam, że chciałbym mieć dziewczynę. Nie jest fajne bycie samemu. Ale cóż. Jak nikogo nie będę mieć, to nie chce myśleć, co ze sobą zrobię. Masz rację. Robi mi się przykro gdy ktoś się mnie pyta o druga połówkę :-(.

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

witam a czego niemasz ; czego ci brakuje ze tak piszesz z takim pesymizmem .Rozumiem ze to denerwujace ze tata tak czesto cie o to wypytuje ;ale moze widzi twoja rezygnacje i stara sie dowiedziec z czego ona wynika proponuje szcaera rozmowe z tata.

Odnośnik do komentarza
Gość foreveralone

Nie mam umiejętności rozmowy. Nie mam wspólnych tematów. Rozmowy się ze mną nie kleją :-(. Jestem bardzo nieśmiały. Nie mam skonkretyzowanego celu. Nic mnie nie cieszy. Długo by wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

ROZUMIEM WIEC PROPONUJE POWIEDZIEC TACIE TO CO MNIE TERAZ NAPISALES MOZE WLASNIE WTEDY WYWIAZE SIE ROZMOWA BADZ SOBA NIOBWINIAJ SIE JEZELI COS POJDZIE NIE TAK MOWE POCWICZ PRZED LUSTREM MOZE TO TROCHE PMOZE TRZYMAM KCIUKI DAJ ZNA C JAK JUZ PRZEPROWADZISZ ROMOWE JAK POSZLO BEDE CODZIENNIE ZAGLADAC DO TWOJEGO POSTA .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz mieć dziewczynę, to zacznij szukać i WIERZYĆ w to, że ją znajdziesz.
Nie wmawiaj sobie, że nie ma w tobie niczego interesującego.
Każdy jest indywidualnością, każdy ma szansę na szczęście - ty, też.
Marzenia się spełniają. A o czym ty marzysz? Ano o tym, że nic ci się nie uda , jeśli chodzi o kontakty z dziewczynami.
Tak, to są twoje marzenia i tym samym, blokujesz sobie drogę do szczęśliwego życia.
Bo co to są marzenia? To twoje myśli. Zmień myśli, a wszystko ci się uda. Zacznij wierzyć w siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość foreveralone

zalamana konicznoscia istnienia
ROZUMIEM WIEC PROPONUJE POWIEDZIEC TACIE TO CO MNIE TERAZ NAPISALES MOZE WLASNIE WTEDY WYWIAZE SIE ROZMOWA BADZ SOBA NIOBWINIAJ SIE JEZELI COS POJDZIE NIE TAK MOWE POCWICZ PRZED LUSTREM MOZE TO TROCHE PMOZE TRZYMAM KCIUKI DAJ ZNA C JAK JUZ PRZEPROWADZISZ ROMOWE JAK POSZLO BEDE CODZIENNIE ZAGLADAC DO TWOJEGO POSTA .

Rozmowa z tatą nie jest najlepszym pomysłem. On nigdy tego nie zrozumie. Moje życie jest dla niego filozofią. A to co jest filozofią, jest dla niego niepojęte, niezrozumiałe i niewytlumaczalne. Mój tata ma mentalność lat 80. i mam inne podejście. Nie mam się komu wygadać bo nie mam żadnych przyjaciół na własne życzenie. Przykro mi z tego powodu. Wszystko stało mi się obojętne i bez sensu. Nic mnie nie cieszy tak, jak kiedyś :-(

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

jezeli chcesz to ja moge byc taka przyjaciolka wirtualna ,mozesz sie wygadac kiedy tylko chcesz lubie sluchac. Tlko jak chcesz rozmawiac prywatnie musisz sie zarejestrowac wtedy przy twoim niku pojawi sie taka mala koperta a wiadomosci pisane przez ciebie niebeda widoczne na forum.A TAK APROPOS FAJNY CHOC TROCHE SMUTNY NICK , CHE CHE LATA 80 BARDZO LUBIE PIOSENKI TAMTYCH LAT NO WKONCU JWSTEM 80 ROCZNIK ,TO TAK DLA ROZLADOWANIA KLIMATU POZDRO.

Odnośnik do komentarza
Gość jolanta18

Wyczytałam w poście jakiegoś chłopaka że z nieśmiałości do dziewczyn wyleczył się za pomocą feromonów, które kupił za namową przyjaciela. Kiedy ich używał dziewczyny zaczęły zwracać na niego większą uwagę co dodało Mu odwagi i "gadka zaczęła się lepiej kleić". Chcieć
to móc trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...