Skocz do zawartości
Forum

Jak żyć? Depresja......


Rekomendowane odpowiedzi

od około 2 tygodni , byłem na pogotowiu podali jedynie obrzękowe zastrzyki , na drugi dzien poszedłem do rodzinnego rodzinnego przepisali mi jedynie "zomiren" lek uspokajający , nic więcej , antydepresantów nie przyjmuje bo nie skierowałem się do żadnego specjalisty . Objawy choroby problemy z przełknięciem sliny , wręcz jakby nie chciała przejść mi przez krtań , kontroluje każdy przełyk , praktycznie nie wychodze z domu , nie odczuwam potrzeby , nic mnie nie cieszy , nie mogę się na niczym skupić , mam "wsparcie" MAMY na codzień pracowałem lecz , wychodząc do pracy nie potrafiłem tam przesiedzieć 12 h sam , zostałem zmuszony rzucić prace , prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Pani Kamilo , prosiłbym o jakieś rady gdzie sie skierować bo nie jestem w stanie normalnie funkcjonować , dobrze rozumiem że nie jestem z takim problemem sam lecz myśl jaki byłlem 2 tygodnie temu a jaki jestem od tego czaasu przytłacza mnie strasznie , co może być powodem tej choroby i jak sobie z tym radzić , chciałbym żyć jak kiedyś , każdy kolejny dzień jest dla mnie wielką męką mało śpie czy problemy z przełykaniem i całkowite obniżenie nastroju może powodować tzw. tarczyca? nie wiem co ze sobą zrobić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...