Skocz do zawartości
Forum

Mam zboczonego brata


Rekomendowane odpowiedzi

Mój brat ma 24 lat i jest starszy ode mnie i niczym innym się nie wyszczególnia z poza innych.
Narobił mi takiego wstydu że nie mogę o tym zapomnieć. Myślałam że mam normalnego brata a on odwalił mi taki numer !!!!!
Kiedy wybrałam się z moją koleżanką i jej chłopakiem do sauny to myślałam że zwariuję !!!!
Wiecie co kiedy weszliśmy do sauny to zobaczyłam mojego brata . Był zupełnie nagi !!!!
Na dodatek nie było gdzie usiążć i musieliśmy zajążć ławkię na przeciw niego . Istny koszmar !!!!!!!
Moi znajomi nawet zaczęli się lekko uśmiechać .
To było okropne .... nawet nie starał się czymś osłonić swoich genitali , tylko jakby nigdy nic zaczął z nami rozmawiać.
Powiedzcie mi czy on nie jest zboczony ?
Jak tak można ?
Nie ma szacunku do mnie i moich znajomych.
Jak tak mógł eksponować swoje genitalia przede mną i moimi znajomymi.
Nie mogę tego zapomnieć .... jego penis i jądra . Wydaje mi się że on to chyba zrobił celowo .
Był tylko jedną osobą w saunie która była nago .
Wcześniej zdarzały się czasem takie incydenty ale to były jakieś małolaty .
Jak mój brat dopóścił się tego .
To zboczeniec .

Odnośnik do komentarza
Gość Violette

A to co myślałaś że twój brat ma między nogami .
Moim zdaniem ty zachowójesz się jak ... , przecież przychodząc do sauny musisz się liczyć z tym że zobaczysz kogoś nago . Miałaś tylko pecha że to był twój brat.
Ja nie dramatyzowała bym z tego powodu .

Odnośnik do komentarza

Bycie nago w saunie nie jest zabronione. To takie miejsce i tyle. Tak samo na basenie pod prysznicem można zobaczyć zupełnie nagie osoby. :P Jeśli nie chcesz oglądać nagiego brata w saunie to po prostu nie bierz go więcej ze sobą i tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość Malwina.....B

Masz rację to zboczeniec. Nie wiem czemu zezwalaja na takie praktyki w saunach przeciez to miejsce publiczne . Nie chodze do sauny i nigdy tam nie byłam . Słyszalam wiele na ten temat i nie mam zamiaru patrzeć się na golasów . Dlaczego oni nie chodzą do miejsc przeznaczonych dla nudystów .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...