Skocz do zawartości
Forum

Jak być obojętną wobec faceta?


Gość ulkajjdh

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ulkajjdh

Musze zakonczyc pewna znajomosc na ktorej bardzo mi zalezy. Nie chce tego robic ale kontynuujac ja robie jeszcze gorzej. Jak mam sie stac obojetna? To taka walka serca z rozumem. Myslac racjonalnie wiem ze musze przestac utrzymywac z nim kontakt ale od razu wtedy mysle ze bez niego bedzie mi zle i bede tesknic. Sytuacja jest skomplikowana.

Odnośnik do komentarza
Gość ulkajjdh

On nie do konca wie co do niego czuje,tzn wie ze jest mi bliski ale nie wie jak bardzo,wszystko dzieje sie za szybko,ja sie za szybko angazuje i tego sie boje ze jesli nie skoncze teraz to jesli dalej w takim tempie wszystko bedzie sie rozwijalo to ja bede okropnie cierpiala. Cala znajomosc z nim jest skomplikowana i niełatwa. Z jednej strony strasznie chce mu powiedziec to jak wazny jest dla mnie ale czuje ze bede sie glupio czula i boje sie ze to go wystraszy. Jestem strasznie zdołowana i nie wiem co robic,kazda mozliwa opcja wyjscia z tej sytuacji wydaje mi sie zla ni wiem co robic nie moge sie na niczym skupic

Odnośnik do komentarza

Po prostu kochaj !Kochaj z całego serca i niczego nie wymagaj od siebie i od niego.Wartość ma tylko niczym nie uwarunkowana miłość.Każdą sekundę bycia razem oddawaj miliardem dni nawet choćby w marzeniach.Mów mu o tym , on też to ogromnie ceni.Nawet jeśli taka bezgraniczna miłość kiedyś się skończy, to pozostaną skarby każdej chwili bycia razem... ... ...

Odnośnik do komentarza

Jeszce jedno! Gadania o toksycznych związkach czy inne tzw porady doświadczonych kobiet czy psycholożek to czyste bzdury ! One mają często za sobą spalone miłości i same nic z tego nie wyniosły. ... ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...