Skocz do zawartości
Forum

Trudne chwile bez przyjaciela


Gość JestMiSmutno

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JestMiSmutno

Witam. Od jakiegoś czasu stwierdziłem że mam tylko jednego dobrego kolegę. Z innymi też się zadaję ale oni mówią o innym że to gej itp. Dzisiaj siedziałem na tarasie i zobaczyłem że do naszej miejscowości przyjechała dziewczyna z naszej klasy która mieszkała w innej miejscowości. Bardzo ją lubię. Zauważyłem że jest z jedną z koleżanek a także z dwoma chłopkami. Jeden z nich jest nawet fajny a z drugim grałem wczoraj w piłke. Mówił o tym pierwszym że to gej i wgl. go obgadywał. No i właśnie oni chodzili razem i nawet po mnie nie przyszli. Dostałem wtedy furii czułem jakby grunt się pode mną załamał. Chciało mi się płakać. Poszedłem za nimi. Dziewczyna mnie zobaczyła ale nic nie zrobiła a kilka godzin wcześniej pisałem z nią na gg. Teraz nie wiem jak zebrać myśli, co zrobić aby czuć się lepiej. Porozmawiałbym z najlepszym kolegą ale on wyjechał. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Nie do końca wiem, z czym chcesz sobie radzić? Czy coś się stało? Ok... rozmawiałeś z dziewczyną na gg, a potem się do Ciebie nie odezwała, czyli jesteś jej kolega od gadania w necie, a w rzeczywistości pewnie aż tak dużo Was nie łączy. To, że nie zostałeś zaproszony do tego grona jednego dnia to nic wielkiego. Przecież chyba nie zawsze wszyscy się spotykacie w identycznym gronie. Wyluzuj, bo chyba coś dramatyzujesz.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale sprawa wygląda tak, że jeden kolega mówił o drugim, ze jest gejem, a mimo to razem umówili się na spacer z kolezanką i nie przyszli po Ciebie. Myślę, że nie masz się czym martwić, bo to wcale nie oznacza, że przestali Cię lubic, albo że coś jest nie tak. Może po prostu umówili się z kolezankami i spotkali się we czwórkę. Nie powinieneś się tym przejmowac. Nie mozna mieć nikogo na wyłączność. Ty się z kimś przyjaźnisz, ten ktoś z Tobą, ale także i z innymi. Koleżanka rozmawiała z Toba na gg, ale mogła też rozmawiac i z Twoimi kolegami i po prostu umówili się na spacer. Myślę, że nie masz się czym przejmowac, następnym razem zapytaj czy możesz do nich dołaczyć i razem się spotkajcie. Jesli chodzi o kolege, który raz mówi coś na drugiego kolegę a potem się z nim spotyka - to jego sprawa tak naprawdę. Może jest nieszczerą osoba, albo po prostu zmienił zdanie. Myślę, że wyjąsnią to sobie między sobą. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...