Skocz do zawartości
Forum

marihuana


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem od 5 lat pale marihuane przez te wszystkie lata nic die nie wydazylo az do zeszlego tygodnia po spaleniu 2 butelek marihuany poze 20 min bylo ok. Tamtego dnia bulo goraco i przebywalem ze 4 godziny na dloncu bez picia ale po 20 min zaczelo mi sie krecic w glowie zemdlalem uderzylem szczeka w metalowa lawke to bylo ciezkie przezycie ale wracajac do sedna i mojego putania po tym upadku palilem 2 razy i za kazdym razem po dpaleniu malej ilosci marihuany ( w gorace dni) nam caly czas wrazenie ze zemdleje boje sie ze upadne mam czucie ze zaraz znowu udeze gdzies glowa . Ten lek jest na,tyle duzy we zamiast bawic sie smiac to wracam szybko do domu. Pytanie czy marihuana mi szkodzi czy moze ten lek,wywoluje te omdlenia. Bo nie wiem dlaczego caly czas po zapaleniu czuje sie tak jakmialbym zemdlec i to po malej ildci zastanawiam sie czy jak zapalilbym nornalnie to znowu bum nie stracil przytomnosci. Gdzie,lezy problem? Dziekuje z gory : )

Odnośnik do komentarza

Typowe lękowe objawy po paleniu. Proponuje przestać palić wogóle, to lęki zaczną się czesciej. Długotrwałe palenie spowodowało u ciebie zniszczenia w mózgu. jesli nie przestaniesz bedzie tylko gorzej.Do tego dojdą objawy somatyczne czyli zawroty głowy, uczucie że zaraz wyskoczy Ci serce, drętwienie ciała...W sumie to już się delikatnie pojawiają, więc dalsze swoje losy znasz jesli nadal będziesz palił to badziewie.

Odnośnik do komentarza

Bzdury, bzdury, bzdury! Mechanizm jest prosty: odwodniłeś się bo po jaraniu należy dużo pić. Teraz masz lęk, że marihuana ci zaszkodzi i dlatego masz takie objawy. Palę od 8 lat i nauczyłem się, że kiedy kontrolujesz fazę to nic się nie dzieje. Kiedy zadajesz sobie niepotrzebne pytania bez jasnej odpowiedzi pojawia się lęk.

Odnośnik do komentarza
Gość mężczyzna854

Witam, mój problem polega na tym, że zapaliłem ostatnio z kolegami marihuanę. Ogólnie robię to bardzo rzadko (paliłem ok 5 razy w nie dużych ilosciach). Po "spożyciu" czułem się jak bym miał zemdleć czułem się jak w snie , jednak następnego dnia jak i 6 dni później (tj. dziś mija 6 dzień) czuję otępienie, słabo pamiętam jak wyglądał mój wczorajszy dzień,(ale jak troche pomyśle to sb przypomnę) jestem oszołomiony, zawieszam się trochę, mam wrażenie jakby wszystko wokół mnie nie było rzeczywiste.(po 3 dniach przeszło mi uczucie nie rzeczywistości) Chciałbym się dowiedzieć, co mogło mi się stać i kiedy ten stan rzeczy przejdzie. Dodam, że bez problemu wykonuję wszystkie czynności, jednak nie potrafię się na nich skopić, wykonuje je bezmyślnie, jak maszyna, ale pomimo tego poprawnie.Ps miałem badania ale na to ze mi jest słabo nic nie wykazało dodam że jestem chory na nerczyce ale wyniki są ok.I takrze zawuaży jak by było lepjei ale nw bo raz się czuje normalnie a raz dziwnie zazwyczaj jak rano wstaje to przez ok godzine jazt zawsze ok a pużniej wraca.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...