Skocz do zawartości
Forum

Mój TŻ i jego rodzice.


Gość kalina1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kalina1992

Cześć. Mam na imię Kalina, pierwszy raz zwracam się z jakimkolwiek problemem na to oto forum. A więc... Mam chłopaka 1,5 roku Adama, poznaliśmy się szczerze mówiąc poprzez ,,zaczepki na facebook'u", Adam ujrzał mnie w szkole i po prostu zaczepił. Zaczęliśmy się spotykać wszystko ładnie pięknie i nagle zaczęliśmy ze sobą być, układało się wszystko było pod kontrolą, jakieś 2 miesiące później jego rodzice zechcieli mnie poznać i oczywiście musiałam tam jechać, wstydziłam się jak cholera, ale jak to mówią raz kozie śmierć. Zaakceptowali mnie, spodobałam im się, starałam się nie zrobić nic głupiego. I tak przez kilka miesięcy w porządku. 3 miesiące temu zaczęła się spotykać z bratem Adama moja najlepsza przyjaciółka (brat Adama ma problem z alkoholem) i zaczęliśmy się razem spotykać często bywałam z moją przyjaciółką u Adama i jego brata w domu, na każdym spotkaniu stawiany był alkohol. Nie miałam chęci pić, po czym namawiali mnie to skusiło. Zawsze to prowadziło do tego, że upijałam się i odstawiałam różne głupoty na oczach jego rodziców. Co spowodowało zmianę zdania u nich na mój temat. Wstyd mi cholernie za siebie, ale głupia dziewczyna jestem i zawsze myślę i żałuję po fakcie. Mój problem taki, że chcę to zmienić po prostu, żeby tak się nie działo, żeby jego rodzice na nowo mnie polubili zaakceptowali itp.tylko jestem bezradna i nie wiem jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza

Nie pij, a problem zniknie.
Namawiają? To postaw sobie twardy zakaz - trzy kieliszki i ani kropli więcej. Jak uda ci się nad tym zapanować, jak uzyskasz kontrolę nad sobą, to dużo osiągniesz nie tylko w oczach jego rodziców, ale też zrób to dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Naucz się stawiać granice. Nie musisz pić ile Ci naleją. Przecież przy jednym drinku (niezbyt mocnym) można przesiedzieć parę godzin. Jeśli masz słabą głowę NIE POZWÓL sobie dolewać - proste.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...