Skocz do zawartości
Forum

Jak zostawić przeszłość za sobą ?


Gość Martin J.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.
Mój problem polega na tym, że nie umiem zostawić przeszłości za sobą i żyć dalej swoim życiem będąc szczęśliwym. W listopadzie rozstałem się z kobietą. Byłem w paru związkach ale nigdy w życiu nikogo tak mocno nie kochałem. Niestety nie wyszło. Proponowała po wszystkim przyjaźń, jednak ja nie jestem w stanie przyjaźnić się z kimś kogo kocham. Po wszystkim zostałem ze złamanym sercem, tęsknotą i ciągłymi myślami o niej, a ona jak gdyby nigdy nic ruszyła w wir zabawy, w styczniu poznała swojego obecnego partnera. Wspólne wyjazdy, spędzanie czasu. Nie odezwała się do mnie ani razu od tamtego czasu. Wiem, że z tego już nic nie będzie, ona układa sobie życie po swojemu z innym facetem i innym towarzystwem, świetnie się przy tym bawiąc. I niech jej się układa, niech jest szczęśliwa.
Tyle tylko, że pomimo tej świadomości, ja wciąż stoję w miejscu, wciąż tęsknie.
Jak wyjść z tego wszystkiego, jak to zrozumieć i pójść dalej, ułożyć sobie życie ?

Odnośnik do komentarza

Zablokowałem ją i jej nowego faceta, żeby całkowicie nie wiedzieć co u niej.
Jednak tak te moje myśli się zaczęły we mnie kotłować, że po miesiącu nie wytrzymałem i sprawdziłem.
Nie wiem czego się spodziewałem, bo tylko dostałem kolejny cios na własne życzenie, widząc jak sobie razem podróżują..
Teraz już wiem, że nigdy tego nie zrobię i blokuje na stałe..
Może to coś pomoże

Odnośnik do komentarza

Martin J., przeżywasz swego rodzaju stratę i Twoje uczucia są uzasadnione. Potrzebujesz czasu, ale nie możesz odnawiać kontaktu z byłą partnerką. Bardzo dobrze, że zablokowałeś ją na portalu społecznościowym. Nie śledź, co u niej, co robi, gdzie jeździ, jak spędza wolny czas. Zajmij się sobą, porozpieszczaj się trochę, aktywnie spędzaj czas, np. uprawiając sporty, wychodząc gdzieś ze znajomymi, inwestując w swoje hobby. Siedzenie w domu, w czterech ścianach i rozmyślanie o przeszłym związku nie jest najlepszym pomysłem. Trzymam kciuki i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość do ervina

Po co ci poradniki za 300 zl skoro dobra ksiazke o tym mozna kupic juz za 35-40 zl? Niektorzy oszusci sztucznie podbijaja cene swoich produktow by klient mial wrazenie ze kupuje cos naprawde wyjatkowego i zawierajace wiedze tajemna. A tymczasem najczesciej jest to wodolejstwo, te sama tresc wyniesiesz z dobrej ksiazki za ok. 40 zl.

Odnośnik do komentarza
Gość do ervina

Aha, dobry poradnik uwodzenia nie bedzie wciskal ci plytkich sztuczek, tylko pokaze, jak autentycznie stac sie interesujacym facetem i wtedy poprzez bycie "nowym soba" w naturalny sposob bedziesz mogl zainteresowac kobiety. Niestety nie ma drogi na skroty chyba ze interesuja cie tylko malo rozgarniete pustaki i desperatki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...