Skocz do zawartości
Forum

Pierwsza praca w wieku 24 lat.....?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Moim głównym problemem jest niskie poczucie własnej wartości, brak pewności siebie,przeczucie,że nie nadaje się do żadnej pracy itd. Ale pomimo tego chcę wyjść z tego marazmu,"fobii" i znaleźć pracę "na stałe".
Do rzeczy, czy znacie może osoby, które rozpoczęły swoja pierwsza prace na umowę w tym lub podobnym wieku? I czy dla pracodawcy nie będzie to dziwne,że ktoś dopiero teraz "wchodzi na rynek pracy"? aktualnie kończę studia o ile wszystko dobrze pójdzie.. i wypadałoby zacząć szukać pracy/moje doświadczenie to niecałe 5 miesięcy + jakieś tam praktyki ze szkoły średniej/.

Odnośnik do komentarza

NeverSurrender, zapewniam Cię, że wiele osób zaczyna swoją pierwszą pracę w okolicach 24-25 lat, gdyż studiują. Co prawda, część z tych osób próbuje swoich sił w pracy również na studiach, by zdobyć jakiekolwiek doświadczenie, niemniej jednak pierwsze poważniejsze prace przypadają na okres "po studiach". Nie martw się o swoją metrykę, ale skup się na tym, by aktywnie szukać pracy na rynku pracy, który jest wymagający. Głowa do góry, więcej pewności siebie - nie masz powodu, by wstydzić się, że zaczynasz pracę w wieku 24 lat! Wiele osób zaczyna nawet później ;) Jak to mówią: "Lepiej późno niż wcale". Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Maniakalnaanna

Ja mam 22 lata. Studiuje i aktualnie pracuje dorywczo parę razy w roku idąc na inwentaryzację nocną np. Znajdź pracę, która będzie sprawiać Ci przyjemność. Lubisz czytać ? Idź do księgarni, lubisz pizze idź do pizzerii. Nie martw się wiekiem, wazn3 żebyś się dobrze czuła w pracy. Głowa do góry

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...