Skocz do zawartości
Forum

związek


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. W czasie zwiazku czuje ze mi na danej osobie zalezy i wgl ale nie potrafie tak jakby zaangazowac sie. Tak fizycznie czy jak to sie nazywa. Poprostu nie potrafie sie poswiecac, poswiecac tej osobie duzo czasu, przytulac sie do niej i wgl okazywac uczucia. Ciezko jest mi to wyjasnic ale tak jakby psychicznie sie angazuje czyli czuje cos do tej osoby ale tak jakby fizycznie nie potrafie sie zaangazowac. Czy powinnam zglosic sie do psychologa ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli jesteś młodą osobą, to działasz prawidłowo. Nie sypiaj z każdym chłopakiem, bo po prostu przestaną cię szanować.
Jak już znajdziesz tego naprawdę kochanego, to sama poczujesz pociąg fizyczny.
Dziś szybko idą do łóżka, a potem równie szybko rozstają się.
Nie popełniaj tego błędu.

Odnośnik do komentarza

Ale nie chodzi mi tu o pojscie do lozka tylko bardziej o jakies takie codzienne rzeczy. Czuje ze zalezy mi na tej osobie ale nie potrafie okazywac jej uczuc, mowic jej że ją kocham czy też poswiecac jej duzo czasu .
Poprostu jakbym nie potrafila sie zaangazowac . I poprostu nie wiem czy to mi przejdzie czy poprostu cos jest ze mna nie tak.

Odnośnik do komentarza

pyska17, nie wiem, jak długo jesteś w związku. Możliwe, że potrzebujesz więcej czasu, by się zaangażować. Musisz czuć, że to faktycznie ten. Daj sobie czas. Możliwe, że gdy będziecie ze sobą dłużej, sama poczujesz, że chcesz spędzać z nim więcej czasu, tęsknisz za nim, chcesz się do niego przytulić etc. Spokojnie... Wierzę, że Wasz związek sam spontanicznie, bez zbędnego przyspieszania będzie się rozwijał. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...