Skocz do zawartości
Forum

Były chłopak kontroluje mnie i oskarża


Gość Nieznany111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nieznany111

Mam dość mojego życia nic mi się nie układa! :(
Miałam chłopaka z którym się wielokrotnie rozstawałam,i wracaliśmy do siebie teraz z nim nie jestem
a obwinia mnie o rzeczy które nie są prawdą że go zdradzam za jego plecami się spotykam z
chłopakami co nie jest prawdą bo mu ludzie takie rzeczy donoszą.
Co mam robić nie jestem z nim już 3 miesiące mamy dalej kontakt kiedy pisze do mnie to tylko
po to bo coś się dowiedział od ludzi bardzo go nadal kocham ale mam dość jego oskarżeń nie umiem sobie z tym poradzić
kiedyś był dla mnie oparciem teraz tylko jest kolegą,bardzo się zmienił nie umiem sobie z tym poradzić
cały czas mnie kontroluje...

Odnośnik do komentarza

A po co dalej utrzymujesz z nim znajomość? Nie jest Ci do niczego potrzebna. Chyba widzisz że utrzymywanie z nim kontaktów jest dla Ciebie toksyczne, trzeba te kontakty zerwać i tyle. Nie ma prawa Cię tak traktować, niepokoić, kontrolować. Jak znowu Ci będzie zawracał głowę tymi bzdurami o których tu wspomniałaś albo innymi, to po prostu nie odpisuj, nawet nie czytaj tego co Ci napisał. Może się wtedy sam odczepi, a jak nie to byłby to stalking, więc można donieść o tym policji.
Jak się odetniesz od niego, również mentalnie, uniezależnisz się psychicznie od niego, to i Twoje uczucia do niego się uspokoją i przejdą.

Odnośnik do komentarza

Nieznany111, skoro zakończyłaś związek ze swoim chłopakiem, nie inicjuj z nim kontaktu i nie odpowiadaj na zaczepki z jego strony. Napisałaś, że jest już tylko kolegą, ale nadal go kochasz. Podejrzewam, że jego SMS-y do Ciebie, zainteresowanie Twoim życiem jest w pewnym sensie dla Ciebie na rękę, bo masz z nim kontakt. Jest to jednak kontakt toksyczny, bo jak sama zauważyłaś kontroluje Cię, oskarża, obraża. Radziłabym ograniczyć kontakt do minimum, a nawet całkowicie zrezygnować z kontaktu z byłym chłopakiem. W przeciwnym razie podejrzewam, że znowu będziecie się rozstawać i ponownie do siebie wracać. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Kontroluje Cię, bo sobie na to pozwalasz.
Zgodnie z radami powyżej; zerwij z nim kontakt, nie reaguj, nie odpowiadaj, nie tłumacz się (nie musisz).
Znajdź sobie jakieś fajne zajęcie, popracuj nad sobą, odkochaj się i żyj swoim życiem.
Po co Ci taki związek, pełen kłótni, nieporozumień, rozstań.
Widocznie do siebie nie pasujecie.

Odnośnik do komentarza
Gość Nieznany111

Tak każdemu wszytko się wydaje proste,gdy on miał zabieg,ogółem już nie mam z moim były chłopakiem kontaktu ale nadal go kocham bo przecież z dnia na dzień nikt się nie odkocha.Nie wiem czy wierzyć ponieważ kolega mojego byłego partnera twierdził że on ma operację i nie wiadomo czy przeżyje załamałam się bo przecież to on kiedyś dawał mi powody do uśmiechu.Ten kolega dzwoni codziennie do mnie twierdził że operacja się udała że nie mam się czym martwić bo będzie dobrze.Po czym następnego dnia mojej siostry chłopak widzi mojego byłego jak jedzie z pracy więc napisałam do niego czy zadowolony jest robiąc mi przykrość i kłamiąc i to on mi wtedy napisał że miał tylko zabieg.Jego kolega zadzwonił ale nie odbierałam dzwonił do mnie 9 razy i napisał że w co ja gram on się stara a ja go olewam więc mu odpisałam że on nie ma szans u mnie bo ja kocham jego kolegę czyli mojego byłego partnera,on zaczął mówić mi że on mnie zdradzał że nie byłam 1 tylko zawsze 2,3 w tym samym dniu nie wiem czy wierzyć ponieważ zauważyłam że ten kolega mojego byłego partnera albo chce ze mną być albo chce mnie skłócić z moim partnerem byłym...

Odnośnik do komentarza

Zerwij kontakt z oboma chłopakami. I tym byłym i tym "życzliwym", co to donosi.
Nie ważne, czy to on rozbija wasz związek, skoro i tak od trzech miesięcy, nie jesteście razem.
Odetnij się od nich, zacznij nowe, lepsze życie. Bez kłótni i donosów.

Odnośnik do komentarza

~Nieznany111 jeśli lubisz się katować, marnować czas i życie, to TAK, jak najbardziej; pielęgnuj w sobie uczucie to tego faceta, żyj jego życiem, bądź na bieżąco z jego sprawami, prowadź aktywną korespondencję z nim i wspólnymi znajomymi na jego temat itd.
Skoro tak lubisz??? tylko nie skarż się, że masz dość, bo jak widać nie masz.

A może czekałaś na opinię w której ktoś napisze;
czekaj na niego, on na pewno Cię kocha, skoro się odzywa, a to, że wredny, no cóż może to taka gra, że ma inne? może chce wzbudzić twoją zazdrość, to wszystko z miłości:D:D
Więc baw się nadal w kotka i myszkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...