Skocz do zawartości
Forum

Poniżenie przez dziewczynę i brak libido


Gość Kamyczak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamyczak

Witam, ja mam taki problem. mam 20 lat, miałem parę dziewczyn seksualnie, każda była zadowolona. Rok byłem z 1 dziewczyną, parę miesięcy nam nie wychodziło, ona poznała takiego chłopaka, zdradziła mnie. Już nie mówię jakim bólem mnie obdarowała. Także gdy potem nadal chciałem być z nią, przebaczyć. Czasem porównywała mnie z tym kochankiem, kiedyś na poważnie, tak normalnie- bez złości, opowiedziała jak dobrze było jej z nim. Taki stan czasu (do całkowitego zerwania znajomości) trwał 4 miesiące. Powiedziała że nigdy jej tak dobrze nie było z mną, że mam za chudego od niego (chodź na długość to 18 cm). Stałem się po tym wszystkim impotentem, mam kompleks małego, a bardziej chudego, za wszelką cenę chciałem go powiększyć, na mnie tabletki na powiększenie, kremy, nie działają, a je stosowałem, to też dodało mi presji. Gdy teraz gdy poznałem inną dziewczynę, gdy pierwszy raz poszliśmy do łóżka, nie byłem w stanie, jakoś tak po ludzku się wybroniłem. ale nie mam ochoty na seks, boje się, że mi nie wyjdzie, mam wielką presje, poczucie gorszego i poniżenia. Żadne racjonalne wytłumaczenie, moje i znajomych, którzy znają sprawę, nie pomaga. to siedzi w mojej głowie. Trwa to już 8 miesięcy wiem że powinienem zgłosić się do seksuologa, ale nie wiem co on mi pomoże, czy powinienem jakąś terapię zacząć. Czy to w ogóle jest do odwrotu, mój stan

Odnośnik do komentarza

przestań, to że tamta laska była.... to jeszcze nic nie oznacza. 18 cm to naprawdę dużo (przynajmniej tak mi się wydaje) Nie jeden chłopak chciałby mieć tyle. Nie przejmuj się nią i nie myśl o tym co powiedziała. Jak to mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni - czyli skoro pozostałe Twoje partnerki były zadowolone, to to, że ona nie była, raczej świadczy o niej, nie o tobie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli jej słowa zabolały Cię tak bardzo, że teraz masz problemy na tle seksualnym, faktycznie warto zastanowić się nad rozmową z psychologiem bądź seksuologiem. Wszystko zależy od nastawienia z jakim podchodzisz do siebie i do seksu. Dziewczyna nie popisała się i tak naprawdę nie wiemy czy faktycznie to co mówiła było prawdą, bo przecież mogła tak powiedzieć po złości. Nie przejmuj się jej słowami. Nie zakładaj, że jesteś zły. Dla innej kobiety możesz być spełnieniem jej pragnień. Dla mężczyzn rozmiar penisa i ich umiejętności łóżkowe są bardzo ważne, ale musisz wiedzieć, że mężczyźni z małymi penisami również dają kobietom przyjemność. Musisz odbudować swoje poczucie wartości, podnieść swoją samoocenę. Jeśli samemu jest Ci trudno - skorzystaj z porady specjalisty. Nie bierz do siebie wszystkiego co mówią inni, bo czasem specjalnie mogą chcieć Cię zranić choć wcale nie będzie to prawdą. Nie ważne że było jej lepiej z innym, Ty możesz być lepszym człowiekiem i innej kobiecie będzie najlepiej właśnie z Tobą. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...