Skocz do zawartości
Forum

proszę o pomoc w depresji


Gość ja jestem

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry u mnie wszystko zaczęło się od przewlekłego zapalenia zatok. męczyłem się z nim przez pół roku. Doradzono mi abym wypłukał zatoki octaniseptem. tak też zrobiłem. Po chwili poczułem ogromne pieczeni trwające ok 30 minut. Po tym zabiegu straciłem węch. nie mam już go od około 1,5 miesiąca. Nie umiem się z tym pogodzić. Odeszła mi ochota na robienie czegokolwiek, schudłem 6 kilo, nie jem, cały czas leże w łóżku, płacze bardzo często, nie potrafię normalnie funkcjonować, nic mnie nie cieszy, nie śpię. Mam kochającą żonę która jest w ciąży oraz czteroletnią córeczkę . Nie potrafię się nimi cieszyć. Myślę, że jest to wina utraty węchu bardzo to przeżywam. Byłem u psychiatry i przepisał mi escitil 6 dni po 5 mg potem po 10 mg. Jem to już 5 dni i nie widzę efektu. Jak pogodzić się z utratą węchu, jak znów cieszyć się życiem jak kiedyś. czy to jest uleczalne. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Byłem u psychiatry i przepisał mi escitil 6 dni po 5 mg potem po 10 mg. Jem to już 5 dni i nie widzę efektu.

Escitil to lek należący do grupy SSRI (inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny), a jego efekty działania widać dopiero po około dwóch-trzech tygodniach od momentu rozpoczęcia farmakoterapii. Po 5 dniach trudno zauważyć poprawę. Depresję da się skutecznie leczyć. Natomiast co do utraty węchu nie mogę nic na ten temat powiedzieć. Musiałbyś skonsultować się z neurologiem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Lampart
Witajcie depresje fobie społeczną leczę się od 5 lat teraz znowu walczę od 2 miesięcy nie wychodzę bo boję się ludzi wciąz mam czarne mysli panicznie się boję mam mysli samobójcze strasznie cierpię mieszkam pod poznaniem tp jest wieś ludzie się wysmiewają to wogóle nie wychodzę bo potem mam ataki jestm załamana

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...