Skocz do zawartości
Forum

jak sprawdzic czy ja go kocham ??


Gość ann1234567

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ann1234567

Witajcie,
Ślub za pasem a ja wpadłam jak śliwka w kompot.. spotykamy się 3 lata za rok ślub.. a ja nie wiem czy go jeszcze kocham ? czy istnieje jakiś sposób aby przekonać samą siebie do tego ? dodam że na pewno nie tęsknię za nim tak jak kiedyś.. gdy nie pisze nie dzowni nie wariuje tak jak kiedyś.. można powiedzieć że jest mi to obojętne jesteśmy z sobą już parę lat.. a ja dopiero treraz zauważam że coś jest nie tak.. ktoś pomoże ?

Odnośnik do komentarza

ann, Wasz związek z chłopakiem trwa już dość długo. Nic dziwnego, że pierwsze zauroczenie minęło, spadły "różowe okulary" i dostrzegasz wady partnera, które zaczynają Ci przeszkadzać. Z tego też względu pojawiają się wątpliwości. Gdy pierwsza fala uczuć opadnie, zawsze pojawiają się wątpliwości. To nie jest nic nadzwyczajnego albo nienormalnego. Nasz problem polega jednak na tym, że nie potrafimy rozstać się z dziecięcą wizją, w której z miłości wynikają same gratyfikacje i przyjemności. Myślimy, że miłość to sielanka, wspólne spacery, pocałunki, przytulanie, wycieczki, a gdy przyjdzie proza życia, trudności, kłótnie, zgrzyty, choroby, to wówczas weryfikuje jakość naszego związku i cierpliwość, która jest niezmiernie istotna w relacji dwojga ludzi. Nie odpowiem za Ciebie, czy Ty kochasz jeszcze swojego partnera i chcesz z nim być. Nie mogę tego wiedzieć. Pobądź sama ze sobą, ze swoimi myślami, uczuciami, bądź uczciwa wobec siebie i partnera i odpowiedz na pytanie: Czy kocham swojego Narzeczonego? Lepiej dokonać takiej analizy teraz niż kiedy przygotowania do ślubu będą już mocno zaawansowane. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...