Skocz do zawartości
Forum

czy wątpliwości przed ślubem są normalne ???


Gość agnes12345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnes12345

Boje się ślubu.. mam wątpliwości .. nie wiem co mam robić

zacznę może od początku... jestem z chłopakiem 6 lat od roku jesteśmy zaręczeni za rok ślub.. a ja zdałam sobie sprawe że po prostu przeraża mnie to.. co więcej coś się wypaliło nie kocham go tak jak kiedyś.. to nie jest już ta miłośc co na początku. co raz wiecej rzeczy mnie w nim denerwuje... przeszkadza.. brakuje nam tematów do rozmowy. a gdy sie spotykamy to jest taka monotonia siedziemy u mnie w domu i tyle..bo on jest zmeczony on pracuje itp itd nigdy sam z siebie nie zaprosi mnie nawet do kina,, problem pojawil sie teraz gdy poznalam pewnego chlopaka on tez ma dziewczyne.. ale jakos super nam sie gada co wiecej troche jestem nim oczarowana choc wiem ze to nie ma prawa bytu.. przy nim jednak zrozumialam ze moze zasluguje jeszcze w zyciu na szczescie.. z narzeczonym czegos mi brakuje.. chcialam przelozyc slub ale on mowi ze jesli to zrobie to juz bedzie koniec bo jestem niezdecydowana i on nie bedzie czekal.. i ma racje ja mam 24 lata on 27 nie wiem co robic :( może ktos pomoze ??? wiem ze nalezaloby myslec powaznie.. ustatkowac sie.. ale nie jestem pewna czy to jeszcze milosc.. ? czy juz tylko przyzwyczajenie ?

Odnośnik do komentarza

agnes12345, wątpliwości przed ślubem nie muszą być czymś nienormalnym. Zauważ, że wejście w związek małżeński to poważna decyzja, zmiana swojego dotychczasowego życia, a wiadomo, że każda zmiana wiąże się z niepewnością, pytaniami. W takim kontekście wątpliwości nie są niczym złym czy nienormalnym. Niemniej jednak u Ciebie oprócz wątpliwości pojawia się lęk, obawy, powątpiewanie w jakość Waszego związku, a to coś więcej niż zwykłe wątpliwości przed zmianą. Nie wiem, czy Wasza relacja ma przyszłość, ale jeżeli obawiasz się ślubu, proponowałabym porozmawiać Wam - Tobie i Narzeczonemu - z psychologiem. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Ludzie, boisz się ślubu to go nie bierz, przecież to nie żaden przymus. Wręcz nie powinien się człowiek do tego zmuszać.
A w ogóle czy to Twoje wątki? https://forum.abczdrowie.pl/forum-psychologia/1429516,brak-staran-o-zwiazek-ze-strony-partnera,2#post-1439873 https://forum.abczdrowie.pl/forum-psychologia/1437215,czy-odwolac-slub-jak-to-zrobic#post-1439898

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...