Skocz do zawartości
Forum

Obgadywanie,natłok myśli, brak opanowania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat i chodze do technikum. Od pewnego czasu ciągle wydaje mie sie ,ze ktoś mnie obgaduje lub coś zle o mnie powiedział. Kiedy jestem w szkole lub,ze znajomymi itd. nie moge skupić na odprężeniu się lecz ciągle "nasłuchuje" informacji na mój temat. Często jest tak ,że sam sobie coś dopowiadam ,analizuję i tłumaczę. Takie napaści są częste i bardzo męczące ponieważ prawi e zawsze staram sobie wszystko wytłumaczyć itd. Często wpadam w ataki gniewu i mam ochotę komuś zrobić krzywdę. Jednak bardziej staram się unikać takich sytuacji więc często wole zostać w domu niż iść ze znajomymi. Ogólnie nie mogę być spokojny jak inni... Kiedy ktoś coś powiedział pod nosem często muszę dopytać sie co mówił i czy aby na pewno to nie było coś złego na mój temat. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Może to brak dystansu do siebie? Może coś innego?

Odnośnik do komentarza
Gość Czas to Szkoła Życia

Jokerek7 pamiętaj, że jak ktoś obgaduje za twoimi plecami. Możesz śmiało wystawić im środkowego palca i powiedzieć "J***ć tych, co za plecami sieją ferment". Jak zobaczą jaki jesteś chamski to pewnie dadzą spokój by nie prowokować dalszej eskalacji! A jak ktoś cię zaatakuje i bezpodstawnie naubliża to strzel mu w ryja szybkimi bokserskimi ruchami by położyć go na desce nokautując punktowo. Bądź twardzielem, nie dawaj się dyskusje z idiotami i nie pozwól by tobą pomiatano! Nie daj się sprowokować niektórym złośliwym działaniom bo to daje im impuls do zdziałania!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...