Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem i wiem że jest to dosyć poważny i niebezpieczny dla zdrowia problem. Chyba jestem uzależniona od tabletek. Przygoda rozpoczęła się w gimnazjum a obecnie skończyłam szkołę średnią więc kilka lat w tym siedzę nie jest to ciąg. To wygląda tak że jak zacznę brać to nie umiem przestać do czasu aż znowu coś się stanie złego m.in. trafienie do szpitala. Parę miesięcy ,,detoks '' a potem w jakiś sposób to coś znowu mi daje o sobie znać i kusi nie potrafię się temu oprzeć jest to jedyna rzecz używka która mnie wciągła . Podoba mi się ten high. Nie wiem jak przestać na zawsze ;/

Odnośnik do komentarza

Pobyt w szpitalu polegał na tym że podali mi kroplówkę po której poczułam się lepiej i szłam do domu. A detoks a którym pisałam polegał na tym że po trafieniu do szpitala przestałam jeść tabletki. Ale gdy zapomniałam o tym co się wydarzyło znowu przypomina się co w tym najlepsze a nie najgorsze. Dziwi mnie to bo ani alkohol ani marihuana mnie nie potrafiły uzależnić tak jak zrobiły te tabletki. Po nich czuję że mogę wszystko, czuję się wręcz zajebiście. Dlatego tak mi ciężko je rzucić i nie potrafię.

Odnośnik do komentarza

Jako tata 3 chłopców również nie mam za dużo czasu, mimo to udało mi się pogodzić prace, dziecięca naukę w szkole, dziecięce sporty oraz moje bjj.
Postanów że chcesz, zajmij mozg sportem i po jakimś czasie przestaniesz myśleć o uzależnieniach.

Odnośnik do komentarza
Gość Morales Patogen

Spróbuj zająć się zbieraniem pocztówek a jak zaczniesz myśleć o nałogu to weź tabletkę i zapal papierosa a zamiast kolejnych tabletek napij się piwa i papierosa zapal i tak do końca dnia przez tydzień. Wtedy myśli skupisz na zbieraniu pocztówek ,alkoholu i papierosach. Po tygodniu nie będziesz myślał już o tabletkach jedynie o piwie i papierosach które łatwiej rzucić niż benzodiazepiny. Terapia wskazana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...