Skocz do zawartości
Forum

Dobry psycholog Warszawa


Gość jadwiga9u

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Konrad na zakręcie

Jeśli ktoś z Was ma wątpliwości czy psycholog pomoże i czy to ma sens, to powinien pójść do Anny Demarczyk. To psycholog, który po pierwszym spotkaniu zmienia człowiekowi życie na lepsze. Byłem u dwóch innych, u jednego nawet dłużej, ale dopiero jak bratowa mi poleciła tę babkę, zapewniając jak ja dziś Was o skuteczności, to zobaczyłem, że u poprzednich to jakieś flaki z olejem były. Osiem spotkań i przetasowałem swoje życie na maksa. I kurde, nie wiem, jak ona to robi, ale to działa dalej mimo, że nie chodzę już od ośmiu miesięcy. Ludzie, na rynku jest mnóstwo średnich i słabych psychologów, ale tego mogę wskazać jako fachowca. Do tego bardzo miła dla oka;)))

Odnośnik do komentarza

Ja byłam u Pani Bazyluk. Najlepszy psycholog w Warszawie, a byłam już u innych, przeważnie tych na nfz i jednego prywatnie. Żaden nie pomógł, u żadnego z nich nie czułam się dobrze, komfortowo. A przecież o to chodzi.

Odnośnik do komentarza

Ja aktualnie jestem w trakcie psychoterapii nerwicy. Z nerwicą walczyłam przez lata ( nerwica lękowa) i byłam pewna, że po prostu tak mam.... Nie rozmawiałam o tym z nikim, nikt nie wiedział o mojej chorobie bo bardzo skutecznie to maskowałam. Nie chciałam aby ktos pomyslał,że mam jakieś problemy psychiczne :( Postanowiłam jednak spróbować takiej pomocy bo choroba utrudniała mi funkcjonowanie. Każdy kto ma nerwicę wie jak to jest . Kiedy czasami człowieka paraliżuje na tyle,ze nie jest w stanie ruszyć się z domu. Leczę się u pana Karola Michalskiego. I powiem Wam,ze z każdą kolejną wizytą zaczynam coraz bardziej odżywać. No po prostu jest lepiej, czuję poprawę.

Odnośnik do komentarza

Z podobnymi problemami można zgłosić się do Magdy Nagrodzkiej, ona przyjmuje na Ochocie, wystarczy w google poszukać. SUPER psycholog, choć nie są u niej łatwe terapie, ale wyciąga z bagna chyba każdego... A przynajmniej naszej córce pomogła, a wcześniej byliśmy u pięciu innych psychologów i nic, zero rezultatu, dziewczyna jeszcze trochę i wykończyłaby się, a my przy niej... Widać, że zna się na tym co robi, to się po prostu czuje. My z żoną namiary na nią znaleźliśmy przez jakieś inne forum, miała dużo pozytywnych opinii i w końcu i my poszliśmy, ale szczerze, to bez żadnego entuzjazmu, bo byliśmy już u 5-ciu!!! Nasza córka odchudzała się, schudła 30 kg w pół roku, wpadła w depresje, nie chciała chodzić do szkoły, zero kontaktu. A pani Magda powiedziała do nas: "Powoli", co dla nas było może i trochę szokujące, ale zaczęła chodzić do niej córka, czasami nas zapraszała, ale co najważniejsze z każdego spotkania Majka przychodziła zadowolona i co najważniejsze od razu ZACZĘŁA NORMALNIE JEŚĆ! A wcześniej wmusić w nią cokolwiek to po prostu było nie możliwe. A wyglądała już jak 100 nieszczęść... Dramat! Jesteśmy wdzięczni bardzo tej kobiecie. Nam też pomogła, bo małżeństwo to już na włosie wisiało przez to wszystko.
My ją polecamy ze szczerego serca, bo jest po prostu super kobieta, warta KAŻDYCH pieniędzy!

Odnośnik do komentarza
Gość Oliwka33

Jeśli chodzi o pomoc dla dziecka to zdecydowanie polecam Panią Dagnę Ślepowrońską.Moja córeczka chodziła do niej na terapie. Bardzo skutecznie i szybko dowiedzieliśmy się co się dzieje z naszym dzieckiem i pomogła jej przejść i zrozumieć co i jak. Świetne Pani Dagna ma podejście. Mała od razu ją polubiła :)

Odnośnik do komentarza

Na Chmielnej pracują sami dobrzy psychoterapeuci. Gdzie i kogo nie zapytam każdy ma dobre doświadczenia z tą kliniką. Ja sama uczęszczałam tam do seksuologa Anny Bieleckiej, ale jak moja przyjaciółka szukała terapeuty dla swojej córki również poleciłam jej tę klinikę i również była bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Pytacie się o dobrego psychologa ja spotkałam fajna panią, wiem ze zajmuje się wieloma zaburzeniami i u dorosłych i u dzieci, bo je widziałam raz jak czekałam na wizyte. ale do sedna.
Kiedyś chorowałam na bulimie ponad 10 lat. Szpital itp. Mi pomogła terapie, jednak szpital to terapie szokowa i trzeba mieć dużo siły by się nie oddać. Ja jestem osobą która wierzy w psychologów, pomimo, że natrafiłam na mnóstwo kijowych.
To okropne kiedy ty masz motywacje do zmiany a ktoś ci w jakiś sposób podcina skrzydła, albo dodatkowa frustracja w terapii. Mi dużo pomogła Pani Madzia jaką spotkałam dzięki mamie. Przyjmuje w Warszawie jest energiczna, rozmowna, opiekuńcza, wreszcie poczułam że ktoś się mną przejął.
Polecam ją Ci kochana. Skontaktuj się. Ma na imię Magdalena Bogusz .

Odnośnik do komentarza
Gość SylwiaBedy999

Bardzo dobra dla dzieciaka jest Magda Nagrodzka. Ma podejście i szybko dziecko wychodzi z problemu... Tak było z naszą Nadią. Opowiadała, że po została psychologiem żeby widzieć sens swojej pracy, a to były jej drugie magisterskie studia, więc szacun... I rzeczywiście to się czuje, że ona to robi bo chce pomóc, a nie dla szmalu. W ogóle to babka z klasą i z jajem przy okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Margarita222

Ja z synkiem chodziłam do Psychologgia do Pani Dagny Ślepowrońskiej. Złota kobieta, ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i syn na dodatek nie bał się jej jak większości lekarzy... Nie wiem jakim cudem ale zdobyła jego zaufanie dzięki czemu synkowi stan psychiczny po moim rozwodzie z mężem zaczął się poprawiać. Teraz już jest wszystko ok. Zasługa Pani Dagny.

Odnośnik do komentarza
Gość KaśkaWawa

Cześć.
Mój mąż musi udać się do psychoterapeuty bądź psychologa. Poszukuje jakieś prywatnej kliniki terapeutycznej, w której mógłby się leczyć. Zależy mi na dobrym podejściu do pacjenta (czyt. sympatycznym i indywidualnym) oraz prowadzeniu skutecznych terapii.
Pozdrawiam.
Katarzyna

Odnośnik do komentarza

Człowiek wykształcony w dziedzinie psychiki ludzkiej, z pewnością może coś doradzić. Można posłuchać takich specjalistów, lecz każdy ma przecież swój rozum, swoją wolę i etc.
NATOMIAST
Skuteczną i pewną pomoc może dać jedynie Twórca człowieka, jego wszystkich składowych. Dlatego osobiście polecam udanie się do tej poradni, która dostępna jest non stop, niezależnie od miejsca !

Odnośnik do komentarza

Myślę że ta „pora” bo masz na myśli słabość psychiczną lub fizyczną ? Nie musi przyjść, jest przecież wiele przykładów gdzie ludzie żegnają się z tą rzeczywistością w pełni sił. Dlatego warto pomyśleć co dalej, gdyż życie nie kończy się tutaj...

Chociażby nie wiem jak dobry specjalista jest tylko człowiekiem który ma swoje własne kłopoty. Dlatego polecam poradnię i Specjalistę dostępną w każdym czasie i miejscu.

Odnośnik do komentarza

Polecam kontakt z Centrum Zdrowia Psychicznego na Ogrodowej 8. Mają też placówkę w Al. Wilanowskiej o ile dobrze pamiętam. Na stronie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje. Własnie jak ja miałem sporo problemów (stres, niechęć do wszystkiego, trochę zbyt dużo procentów) to dostałem kontakt do nich i można powiedzieć kolokwialnie, że postawili mnie na nogi.

Odnośnik do komentarza
Gość ZatroskanaMama

Moja córa, lat 14 jakaś nie swoja jest ostatnio. mówi, że źle się czuje, nic jej się nie chce. omija kółko teatralne i zajęcia taneczne. nawet słodyczy jej się nie chce .mamy dobry kontakt - jak była zakochana to też mi mówiła, więc raczej nic nie ukrywa. obawiam się, że to coś gorszego niż chandra - znacie jakąś terapeutkę, która porozmawia z nastolatką i pomoże jej rozwiązać ten peoblem bo ja sama już nie mam wiedzy i pomysłów co robić.

Odnośnik do komentarza
Gość PomocnaDłoń

@zatroskana mama
Córa może mieć jakieś stany depresyjne -może jakiś stres ją dopadł, zmiana szkoły, coś w rodzinie? warto się zdiagnozować. może to tylko tymczasowe obniżenie nastroju?
Ja dla dziewczynek polecam panią psycholog monikę perkowską psychoterapii co tam na targówku. ja sama z nią rozmawiałam, ale poleciłam siostrze żeby swoją córę tam wysłąła jak mieli trudną sytuację rodzinna i wiem ze bardzo pomoglo

Odnośnik do komentarza
Gość AnielkaWW

Moja mała też miała swój ciężki okres. Coś ewidentnie było nie tak, ale nie chciała ze mną rozmawiać. Kiedy zapisałam ją do psychoterapeuty na początku strasznie się buntowała i nie można było do niej dotrzeć. Na szczęście trafiliśmy na bardzo fajną Panią terapeutkę. Ja polecam www.psychologgia-plus.pl.
Nie będę rzucać nazwiskami. Mam nadzieję tylko, że uda wam się rozwiązać problemy z profesjonalną pomocą, tak jak nam. :) Nie łam się.

Odnośnik do komentarza
Gość Lenna39

Polecam gabinet psychologiczny na Mokotowie Strefę Myśli: http://strefamysli.pl/, a konkretnie Piotra Goca. Pomogł mi wyjść z depresji ( dodam,że wspomagałam się farmakologią, ale sesje indywidualne z psychologiem również dużo mi dały).
Ogólnie to żałuję,ze tak późno zdecydowałam sie na wizytę u psychologa. Z depresją walczyłam latami, swego czasu już myślałam, ze nic mi nie pomoże. Trochę się również wstydziłam takich wizyt. Jednak nie ma się co bać. To naprawdę pomaga.

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena lat 34

Często psycholodzy wydaja się być oderwani od rzeczywistości, niby chcą pomóc a nie potrafią, Pani psycholog Katarzyna Iwaszczuk z pokoju w głowie na warszawskim Bemowie, niesamowicie szybko mi pomogła, jest konkretna pomaga rzeczowo nie owija w bawełnę nie gada banialuków

Odnośnik do komentarza
Gość mayczak

Niestety, z Warszawy żadnego psychologa nie jestem w stanie Ci polecić – jeśli natomiast poszukiwalibyście dobrego psychologa na terenie Krakowa, rozważcie skorzystanie z oferty krakowskiego Centrum Dobrej Terapii znajdującego się przy ulicy Miłkowskiego, z którego ofertą można zapoznać się pod adresem http://ograniczpicie.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...