Skocz do zawartości
Forum

Dobry psycholog Warszawa


Gość jadwiga9u

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę pisać o swoich problemach, długo się zbierałam do specjalisty i znalazłam coś takiego - www.studiorodzinne.pl
Bardzo fajnie, nie jak szpital, w domku jednorodzinnym z miłą atmosferą, cicho, przytulnie.
Tak się stresowałam komuś opowiadać o swoich problemach i nie potrzebnie zwlekałam...
Pozdrawiam Was Magda.

Odnośnik do komentarza
Gość Marek_wawa

Witam!

Ostatnio zauważyłem , że z moją żoną dzieje się coś nie tak...postanowiłem z nią porozmawiać i po wspólnej rozmowie postanowiliśmy skorzystać z usług psychologa , ponieważ żona twierdziła iż wypaliła się w związku ze mną.
Skorzystaliśmy z usług proponowanych przez Poradnię Centrum na Tarchominie , pełen profesjonalizm i bardzo indywidualne podejście do problemu. Bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza

Witam, od jakiegoś czasu poszukuję skutecznego psychologa na terenie Warszawy, niestety nikt z moim znajomych nigdy nie korzystał z takich usług, dlatego nie są w stanie mi pomóc. Na chwilę obecną znalazłem następujące ogłoszenie:
centrum-pomocy-psychologicznej-warszawa...
Bardzo proszę o Wasze opinie na temat tej poradni oraz ewentualne propozycje innych. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

z doświadczenia wiem, że bardzo dobrzy psychoterapeuci przyjmują przy metrze Wierzbno, placówka nazywa się Pracownia Terapeutyczna, zerknij sobie w internecie, indywidualne podejście do problemu i do pacjenta, i miła obsługa, z kosztami różnie ale od ok 100zł

Odnośnik do komentarza

Ja Ci mogę polecić Małgorzatę Jedlecką z Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej. Naprawdę fachowa, kompetentna osoba z dużym doświadczeniem. Do tego przyjaźnie nastawiona do pacjenta, co w przypadku psychologa jest przecież bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza

Witam. Jeśli masz problem z synem lub córką to polecam studenta psychologii na UKSW Pana Wojciecha Krzyszowskiego.
Pan Wojciech zajmował się moim synem i naprawdę dużo pomógł a do tego jest bardzo sympatyczny i niedrogi, jak ja chodziłem z synem to brał 40 zł za godzinę. Jest przede wszystkim psychologiem dla młodzieży. Przyjmuje Metro Politechnika. Naprawdę warto. Polecam

Odnośnik do komentarza

Ja chodzę ze swoim synem do p. Magdy Nagrodzkiej. Jest b. dobrym psychologiem i pedagogiem, bo z powołania! Syn od dłuższego czasu przejawiał zachowania kompulsywne, przy czym nie był w stanie skupić się właściwie na niczym. Byliśmy wcześniej u trzech psychologów, ale poprawy nie było. I wreszcie p. Magda pomogła! Jesteśmy wszyscy b. szczęśliwi, ze problem udało się rozwiązać, bo dziecko męczyło się bardzo!
Przyjmuje na Korotyńskiego. Jest rewelacyjna! Pracuje z dziećmi w szkołach, zna sie na rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Ja korzystałam z pomocy psychomedic.pl, a wcześniej byłam w wielu klinikach, których zdecydowanie nie polecę. Miałam depresję, do tego doszła bezsenność, także byłam naprawdę w złym stanie. Na szczęsćie trafilam na świetnego lekarza.

Odnośnik do komentarza

Mi też pomogli w psychomedic.pl. Miałam poważne problemy w związku i jakoś tak wyszło, że straciłam zupełnie chęć do życia. Zapisałam się na wizytę do tej poradni i powoli odzyskuję wiarę w sens życia, chodzenia do pracy itd. W międzyczasie rozstałam się z partnerem, co pewnie by mnie jeszcze bardziej załamało, gdyby nie pan doktor.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli szukacie psychologa, to dobrze by było napisać w czym oczekujecie pomocy. Ja dopiero za czwartym razem trafiłam do osoby, która mi mogła pomóc.
Chodzę do Magdy Boniuk , która bardzo pomogła mi w nerwicy natręctw. Z czystym sumieniem mogę ją polecić osobą z problemami emocjonalnymi, bo wiem, że jest w tym świetna.
Wspaniała, ciepła i bardzo rozsądna osoba.

Odnośnik do komentarza

Zamiast błądzić i szukać nie wiadomo kogo lepiej od razu iść do Magdy Nagrodzkiej. Jest rewelacyjnym psychologiem. Pracuje z dziećmi i z dorosłymi, albo z dorosłymi i z dziećmi ;) Bo nam się też wydawało, że problem jest z dzieckiem, a syn tylko manifestował to co działo się między mną a żoną. No i dopiero pani Magda to zauważyła... A wcześniej od psychologa do psychologa, dzieciak nie chciał już do nikogo chodzić. W końcu ktoś dał mi namiary na Nagrodzką, poszliśmy, a ona szybko, że z żoną na następną sesję. No i poszło ;)
Na Korotyńskiego przyjmuje. Szkoda czasu testować innych, iść do niej, bo babka jest naprawdę genialna!

Odnośnik do komentarza
Gość Mamakasiijacka

Albo w placówkach psychologiczno pedagodicznych ale tam nie wiadomo na kogo się trafi. Ja poszłam do psycholog Pani Magdy Bogusz prywarnie Przyjmuje w kilku miejscach. Ostatnio mówiła że może będzie prowadzić gdzieś bezpłatne wizyty. Może warto spróbować?
Była też u nas w przedszkolu na szkoleniu. Ciepła osoba.

Odnośnik do komentarza
Gość gabryńska

anastazja55 wspomniała tu już o klinice psychomedic, mogę potwierdzić. Jeśli chodzi o psychiatrów dziecięcych mają naprawdę znakomitą, doświadczoną kadrę z bogatym doświadczeniem, w tym także klinicznym. Można przedzwonić i umówić się na konsultację: Poradnia jest czynna 7 dni w tygodniu, w weekendy również, tak więc z dostępnością nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Gość Anna111222

My do pani Magdy Nagrodzkiej chodzimy z naszą Darią. tzn. najpierw ja byłam z mężem, a teraz Daria chodzi. Córka ma już prawie 17 lat, ale niestety od kilku lat b. poważne problemy z odżywianiem, prośby groźby nie dawały ŻADNYCH rezultatów!!! Oczywiście kontakt do SUPER PSYCHOLOŻKI podaję dalej, do pani Magdy Nagrodzkiej, bo wierzę, że warto dzielić się takimi cennymi kontaktami. My właśnie tutaj znaleźliśmy kontakt do niej. I WIELKIE DZIĘKI że ktoś podał na nią namiary!
665 150 512 to telefon do niej. My byliśmy z Darią u 5-ciu psychologów i nic, a pani Magda? Cóż, po pierwszej wizycie już zmiany były zauważalne w zachowaniu córki.
Ona przyjmuje na Ochocie. Polecam każdemu rodzicowi!!! I każdej osobie dorosłej. PSYCHOLOG Z POWOŁANIA! Szczęście, że jeszcze tacy ludzie są!!!

Odnośnik do komentarza

Witam ! Jestem mamą 3letniego Doriana, mieszkamy w Warszawie. Jakiś czas temu niestety trafiliśmy do Ośrodka, tam odbywały się konsultacje z psychologiem dziecięcym. Po kilku spotkaniach p.Madzia oznajmiła iż synek ma nadpobudliwość psycho-ruchową, niestety odeszła z ośrodka i na tym zakończyła się nasza współpraca. Aktualnie mam wrażenie że z małym jest coraz gorzej...do tego zauwazyłam dziwne zachowanie,kiedy stanowczo mu czegoś zabraniam oczywiście jest płacz i histeria ale i zaczyna "sam się bić,po nóżkach,po głowie a nawet po twarzy" ! Boję się że zrobi sobie krzywdę albo ktoś stwierdzi że to JA go tak biję ! Poleci mi ktoś poradnie ale na NFZ,kogoś kto mnie przede wszystkim wysłucha i będzie miał podejście...

Odnośnik do komentarza

W swoim życiu byłam 2 razy u psychologa. Pani Sylwia Sitkowska była druga i mam nadzieje ostatnia. W moim przypadku problemy rodzinne doprowadziły na skraj depresji. Jak zorientowałam się co się dzieje ze mną, bałam się, że będzie za późno, ale regularna terapia wyciągnęła mnie z tego bagna. Bardziej dbam o siebie, o swoje emocje, bo wiem do czego mogą mnie zaprowadzić. Pani Sylwia ma co prawda dużo pacjentów i terminy trzeba wcześniej uzgadniać, ale jest zawsze dobrze przygotowana i pamięta z czym dana osoba przychodzi.

Odnośnik do komentarza

Hmm ja byłam tylko u jednego psychologa a mianowicie u Hanny Sokolnickiej pracującej na Chmielnej. Bardzo sympatyczna i wyrozumiała kobieta. Człowiek a nie maszyna do odbycia sesji z pacjentem. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. W sumie nie wiem od czego poszukujesz tego psychologa, ja miałam problemy z zaburzeniami nastroju, bywało w tym czasie ze mną ciężko, jak zaczęłam się leczyć to już starałam się kontrolować. Gdyby nie wsparcie Pani Hanny byłoby naprawdę ciężko bo najbliżsi i rodzina już nie wiedzieli jak do mnie "podchodzić", co robić. Całe szczęście że dałam się namówić na tę terapię i że udałam się do tej kliniki.

Odnośnik do komentarza
Gość annajanna

Ja jak cierpiałam na depresję wybrałam się po pomoc do psychologa.. Wiedziałam, że sama sobie z tym nie poradzę. Potrzebowałam żeby ktoś mnie wysłuchał, doradził co robić. Najbliższym nie chciałam nic mówić, wstydziłam się. Zapisałam się do p. Katarzyny Sawindy- Dziadeckiej i naprawdę uzyskałam pomoc na jaką liczyłam.

Odnośnik do komentarza
Gość Maleka27

Miałam poważne problemy w domu. Do tego doszły jeszcze problemy z pracą. Nie wiedziałam jak sobie radzić, aż w końcu przyjaciółka powiedziała "znajdź sobie psychoterapeutę". Miała całkowitą rację, tego mi było trzeba aby się pozbierać i pozbierać swoje życie w całość. Chodziłam do Pana Krzysztofa Dziewulaka. Genialny psychoterapeuta. Jego podejście bardzo mnie zdziwiło. Zachowywał się tak, że czułam, że chce mi pomóc, że moje problemy go interesują. To było dobre bo dzięki temu otworzyłam się ze swoimi problemami. Pomógł mi znacznie.

Odnośnik do komentarza

Idźcie do Izy Siłakowskiej - przyjmuje na Braci Wagów. Babka jest dobrym specjalistą od problemów nastolatków. U nas był zbuntowany syn, narkotyki, złe towarzystwo. Bardzo chcieliśmy mu pomóc, wyciągnąć z tego bagna ale sami nie wiedzieliśmy jak. Terapia u Pani Izy choć długo trwała, to była skuteczna. Syn bardzo sie zmienił, znalazł sobie pasję, ktorej totalnie się oddaje. Az czasem nie chce mi isę wierzyc ze przeszlismy przez takie piekło

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...