Skocz do zawartości
Forum

Z anoreksji w bulimie, pomocy. ..


Gość anka151

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anka151

Nie wiem co mi odbiło, nie mogłam przestać jeść i zmiksowałam bo się przerazilam, to było straszne jadłam jadłam masakra
Nie dawno byłam w szpitalu na anoreksje , nie chce teraz wszystkiego zaprzepaścić co dokonałam, boję się ze teraz będę mieć bulimia, ciągle sobie tłumaczę zE od 1 razu nic mi nie będzie ale boję się ze znowu to wróci co stało się dziś czyli atak bulimiczny. Nie wiem jak sobie z tym poradzić, strasznie się boję. :(

Odnośnik do komentarza

anka151, jaki czas minął od terapii, którą zakończyłaś? Jeśli masz systematyczne spotkania z psychologiem, powinnaś z nim porozmawiać o swoich lękach, obawach i o ataku, jaki masz za sobą. Walka z zaburzeniami odżywiania to długotrwały proces, więc powinnaś być pod stałą opieką psychologa, terapeuty i/lub psychiatry. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość aga124678

~bidota
ja nie wiem, jak ludzie mogą mieć problem ze skomponowaniem 3-5 sensownych posiłków :)

Bulimia i anoreksja to problem na tle psychologicznym jeśli tego nie wiesz. Kreowanie idealnej sylwetki przez media. Ze skrajności w skrajność. Myślę, że chęć prawidłowego odżywiania i utrzymania stałej wagi trochę odchodzi od tematu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...