Skocz do zawartości
Forum

Czego brakuje Wam najbardziej do szczęścia?


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze można na coś narzekać... że pogoda brzydka, że przyjaciele za mało czasu poświęcają, że za mało zarabiamy, że za drogie paliwo itd. Ja staram się cieszyć nawet z małych rzeczy, nawet takich banalnych, z których pewnie większość uważa, że nam się należy i nie warto ich doceniać. Idąc do pracy, myślę, jakie piękne słońce wzeszło. Będąc w pracy, cieszę się, że komuś mogę pomóc, chociaż czasem jest przecież ciężko, stresująco, dużo obowiązków, mało czasu, wszystko na wczoraj. Myślę, że afirmacja takich małych rzeczy bardzo pomaga w życiu i zdecydowanie czyni je radośniejszym. Zamiast być wiecznie narzekającym malkontentem, że szklanka do połowy pusta, spróbujmy zauważyć, że jest do połowy pełna ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość TailsDoll

Najbardziej to brakuje mi poczucia spokoju ducha. Naprawdę- w głębi duszy jestem niespokojny, bo czuję, że nie wszystkie sprawy związane z wywaleniem mnie z domu są zamknięte (zostały u matki moje dodatkowe dokumenty, wiem że są niesamowicie ważne- te sprawę opiszę jeszcze)
Kiedy już bym uzyskał spokój ducha mógłbym wrócić do tego co lubię robić najbardziej (nie tylko lutowanie płytek w pracy), a po tym może związek?:)

Odnośnik do komentarza
Gość zillasaurus

Nie jestem szczęśliwy. Brakuje mi kobiety, która w będzie tolerować moje zwierzaki, specyficzny pogląd na świat i będzie mnie kochać równie mocn9 co ja ją. Moje życie to pasmo porażek na polu związków. Na ogół przez to że jestem za dobry.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...