Skocz do zawartości
Forum

Co mi jest?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 22 lata i od jakiegoś czasu coś jest ze mną nie tak nie wiem czy to wina zdrowia czy głowy. Od paru miesięcy mam dziwny stan ja to nazywam atakiem. Dzień jak dzień praca dom. Lecz miałem raz na rok taki atak moim zdaniem jakiś objaw paniki teraz mam go prawie codziennie. Czuje że szybciej i mocniej bije mi serce cały się telepie i odczuwam jak bym miał się dusić. Jak zajmę się czymś np prowadzeniem auta czy komputerem gdzie myślę dużo jakoś to przechodzi. Ale nie pokoi mnie to gdyż dzieje się to teraz coraz częściej. Nie wiem czy to wina stylu życia czy czegoś innego ale ani nie spożywam alkoholu, nie pale papierosów i nie biorę ani nie brałem nigdy żadnych używek jak współczesna młodzież. Więc proszę mi powiedzieć co mam robić i gdzie mam się z tym udać by to jakoś zwalczyć. Dziękuję Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Venum93, przez Internet nie da się postawić diagnozy. Być może dolegliwości, jakie opisałeś, to rzeczywiście napady lęku, ale konieczna jest wizyta u lekarza. W pierwszej kolejności sprawdź, czy wszystko w porządku ze strony organizmu (morfologia, badanie moczu, hormony etc.). Jeżeli badania nie wykażą niczego niepokojącego, wówczas można szukać źródła problemów w psychice, emocjach. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...