Skocz do zawartości
Forum

Jesteście zadowolone z wyboru szkoły???


Gość Shezze

Rekomendowane odpowiedzi

Przed pójściem do gimnazjum musialam sie zdecydowac na jedna z dwoch opcjii. Pierwsza to pojscie ze znajomymi do tego samego gimnazjum ale dosc slabego. Druga to pojsc do gimnazjum w ktorym nikogo nie znalam ale za to w ktorym jest dosc wysoki poziom nauczania. Wybralam to drugie ale szczerze mowiac nie jestem teraz z tego zadowolona. mam kilka kolezanek ale one znaly sie juz wczesniej i mnie traktuja troche z przymrozeniem oka. Gdybym poszla do szkoly ze znajomumi to moglabym z nimi zakuwac, spedzac czas w szkole i po szkole i nie mosialabym sie martwic ze wciaz za malo umiem. Po wyborze szkoly znacznie pogorszyly sie moje wyniki w nauce. Mialam na pienku z nauczycielami za wyglad i odzywki. A najbardziej z nauczycielka Wf-u dlatego przestalam chodzic na ta lekcje albo w ramach protesty nie cwiczylam. I teraz sa skutki. Kilkanascie jedynek za zaliczenia i niecwiczenia na lekcjach. Rodzice sie czepiaja a kumpelki nie rozumieja jak to jest miec 2na koniec roku z Wf-u. Kilka razy prosilam rodzicow zeby mnie przeniesli ale oni mowia tylko ze wszystko sie ulozy.......:(:upset:
Odnośnik do komentarza
hmmmm ciezka sprawa^^
ja bym została na twoim meisjcu tam gdzie jestes. Sam,a jak wybierałam liceum miałam podobny problem. Wybrałam ten "trudniejszy" i ambitniejszy wariant i teraz po maturze moge smiało powiedziec ze cieszę się ze tak zrobiłam. To ze się przejmujesz ze mało umiesz nie powinno Cie martwić. Bedzie Cię mobilizować do wiekszego wysiłku który przyniesie rezultat;) Takie "szkolenie się" ze znajomymi moze sie róznie potoczyc. W tej szkole mozesz poznac wiele nowych osob, z którymi nie nawiązałabys kontaktu gdybyś przebywała w gronie starych znajomych. Co to tego dystansu o którym pisałas z nowymi kolezankami to z czasem minie...kilka wspólnych imprez i od razu klimat się zmieni.
Jesli chodzi o oceny to nie przejmuj sie...wazne jest to co umiesz a nie oceny na swiadectwie...Sama miałam teraz srednia ponad 5,1 na koniec liceum i cóz mi po tym ,skoro liczy sie tylko matura! Ucyzsz sie dla siebie nie dla ocen! Pamietaj;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...