Skocz do zawartości
Forum

Matura


Gość Piekna

Rekomendowane odpowiedzi

Może porozmawiajmy o maturze.
Aczkolwiek mnie ten temat jeszcze nie dotyczy, ale już na prawdę niedługo ;)
Tak więc o ile mamy maturzystów, to niech pochwalą się, jakie przedmioty będą zdawać.

Ja co prawda jeszcze nie zdaje, ale jak będę to:
1. polski rozszerzony
2. angielski rozszerzony
3. historia rozszerzona
4. wos rozszerzony

Ambitne plany, ale mam nadzieję, że podołam.
Odnośnik do komentarza
Ja mature zdaje za rok, jestem w klasie humanistycznej tzn, dziennikarskiej.
U mnie będzie to na pewno j. polski rozszerzony, j. angielski, i na pewno historia tego się będę trzymać. Co do jakiegoś dodatkowego przedmiotu to nie wiem jeszcze...;)

Wszystkim tegorocznym maturzystą dużo szczęścia życze..:smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
Gość tylkoTYiJAnaZawsze
nioo ja tak samo już po maturce i czekam na wyniki:P
nie byłam zbyt ambitna i zdawałam wszystko na podstawie:P (ale to tez dlatego ze skonczyłam techniQ ekonomiczne,a tam jest wiecej przedmiotow i nauki.. włąsnie 16 i 19 czerwca mam egzamin na technika, gdzie próg wynpsi 75%, a nie jka na maturze 30%:?)
polski, anglik i geografia... czuje ze ogolnie kaszana;/ szkoda ze nie mozna wziac po uwagę próbnej, bo byłam bardzo zadowolona:)
POZDRAWIAM WSZYSTKICH :*
a ci ktorzy sa przed zycze POWODZENIA, juz na zaś ;p :)
Odnośnik do komentarza
Ja maturę mam już za sobą i powiem tylko tyle, że nie powinna być ona kryterium przyjmowania na studia, bo wcale nie odzwierciedla nauki i umiejętności. Najgorsze jest to, że nic już z tym nie można zrobić, bo jak były egzminy na studia, to jak w jednym miejscu coś nie wyszło, to można było zdawać inny na innej uczelni. A tak? Jedna matura na wszystko! Jakiś temat ci nie podpasuje i całe życie przerąbane. Tym co się uczyli może pójść źle, ale gorszym się poszczęści i pójdzie dobrze. I potem mamy takich fachowców jak każdy widzi.
Odnośnik do komentarza
Gość ilona_wol
Lepiej nie bądź zbyt ambitna bo możesz sobie nie poradzić chociaż nie wiem jak się uczysz :) Lepiej wziąść sobie dwa przedmioty w zakresie rozszerzonym w tym czym się najlepiej czujesz , a dwa pozostałe na poziomie podstawowym :) Sprawdzone ;>B)B)B)B)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...