Skocz do zawartości
Forum

Ciekawe ksywy


Gość ni.ja.ki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ni.ja.ki

Macie jakieś ciekawe przezwiska? Skąd się wzieły? Z czyjejś sympatii czy antypatii? A może od nazwiska? Ja nie mam żadnego a chciałbym mieć bo to wg. mnie jest wyróżniające.. Imię mam pospolite.. Nazwisko też.. Anegdot zabawnych ze swego życia też sobie nie przypominam..Od nich mogło by sie wziąć jakieś przezwisko.. Ech.. Jestem nudny, nijaki..Myślę że czułbym się lepiej i fajniej gdybym miał jakieś przezwisko.

Odnośnik do komentarza

Czujesz się nijaki, ale jakby ktoś ci nadał jakieś niemiłe przezwisko to byś zmienił zdanie i nie chciał mieć już żadnego.
Mi na co dzień ludzie ubliżają i wolałabym żeby zwracano sie do mnie po imieniu.. W szkole wołano na mnie brzydula, wiedźma, szczur, pokemon. W moich byłych pracach zwracano sie do mnie po imieniu, a za plecami brzydula. Na ulicy od obcych ludzi też to słysze. A przez niektórych znajomych sąsiadów jestem wręcz zaszczuwana chamskimi wyzwiskami. Tych nawet nie mam ochoty wypisywać:/

Zawsze pod góre :/

Odnośnik do komentarza
Gość lilka 1991

Na mnie mówia lilka nie wiem skąd im sie to wzieło a czemu przejmujesz sie tym co mówią inni nie ma osób pięknych . Dziś miałam sytuacje w której chłopak zapytał sie mnie i mojej koleżanki kto dał nam urode odpowiedziałam mu ten kto tobie jej nie dał jesli ktos ci ubliza odpowiedz cieta riposta . Stań w lusterku karzdy ma wady i zalety a ci co ci ublirzaja napewno ci czegoś zazdroszczą

Odnośnik do komentarza
Gość samotna999999999

Pomyliłam się, bo myślałam, ze chodzi o cos na kształt internetowego nicka. A co do ksywy w zyciu codziennym, to uważam, że to Twoje otoczenie nadaje Ci ksywe na podstawie charakterystycznych cech, z ktorymi Ty IM sie kojarzysz, a nadawanie ksywy samemu sobie uwazam za troszkę pretensjonalne ;) no i nie wszyscy mają ksywy, najczęściej ksywki naturalnie się pojawiają, gdy w grupje jest np. dwóch Pawłów i zeby wiadomo bylo od razu o ktorego chodzi, to nadaje im sie rozne ksywy.

Agnieszko, współczuję i nie są to puste słowa, bo mieszkam w takiej nieprzyjemnej okolicy, że rozne odzywki okolicznych prostaków spod bramy są na porządku dziennym. Nawet, jeśli ktoś jest nieatrakcyjny, to ludzie "na poziomie" nie beda tego komentowac. Więc już masz odpowiedź, czy to są ludzie, ktorymi warto się przejmowac.

Odnośnik do komentarza
Gość lilka 1991

kolezanka ma troche racji wiekszosc ludzi dostrzega to co chca dostrzec
dobrze ubrana dziewczyna z facetem w drogi aucie zaraz jest blachara ktoś kogo nie stac na markowe ubrania zaraz jest brudasem i patolem nie znajac osoby nie moga jej oceniac wiekszosc z tych ludzi poprostu zazdrosci dziewczynie w dobrych ciucham a tym biednym zazdroszcza miłości którą otaczaja ich ludzie bez interesownie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...