Skocz do zawartości
Forum

Odejście dziewczyny z powodu zazdrości


Gość Pzlop

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób mam odzyskać dziewczynę?
Zerwała dziś ze mną bo robiłem jej ciągle akcje zazdrości i bylem zazdrosny aż do przesady teraz strasznie tego żałuję.. jak porozmawiać z dziewczyną? I w jaki sposób mogę się zmienić?

Odnośnik do komentarza

Pzlop, nie wiem, czy jest szansa, by odbudować jeszcze Wasz związek. Same słowa i składanie obietnic na nic się zdadzą, gdyż dziewczyna najpewniej straciła do Ciebie zaufanie i wie, że z czasem znowu możesz jej urządzić scenę zazdrości. Najlepiej, gdybyś dotarł do źródła swojej zazdrości - dlaczego nie ufasz swojej dziewczynie, czego się boisz? Czy dała Ci kiedykolwiek jakiś powód, byś był zazdrosny? Czy we wcześniejszych związkach zostałeś zdradzony i teraz obawiasz się, że historia się powtórzy? Czy myślisz, że nie jesteś dość dobry, atrakcyjny dla swojej dziewczyny, że może znaleźć sobie kogoś lepszego? Ważny jest powód zazdrości, bo wtedy łatwiej byłoby nad nią pracować. Nie chodzi o to, by całkowicie wyzbyć się zazdrości w relacji - ona jest potrzebna, ale we właściwych proporcjach. Jeżeli ataki zazdrości pojawiają się często i bez żadnego powodu, to może to poważnie zaszkodzić związkowi. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...