Skocz do zawartości
Forum

26 lat na karku i wiecznie bez dziewczyny


Gość On_26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Obserwator_93

WITAM WSZYSTKICH :)

Przeczytałem prawie cały temat i chciałem się w nim wypowiedzieć.

Mam 25 lat (rocznikowo 26) i sam nigdy nie byłem w poważnym związku. Tylko raz miałem jakąś szybką relację z 1 dziewczyną, która to trwała niecałe 3 miesiące, więc nawet nie zauważyłem kiedy to się skończyło. Na pewno nie można tego nazwać normalnym związkiem tylko jakimiś spotkaniami raz na dwa weekendy...

Do gościa piszącego wiersze

Chłopie nie wiem czy to będziesz czytał ale zniszczyłes mi system.
W czasach prymitywnych chłop brał maczuge i szedł na mamuta by przynieść rodzinie jedzenie.
Później w czasach srebra i brązu budował cywilizację aby zapewnić rodzinie przyszłość. Następnie były okresy wojen. Facet szedł na front i bronił własnego domu przed wrogiem.

Przez całą historię ludzkości mężczyzna musiał mieć jaja by zapewnić rodzinie byt aż do dnia dzisiejszego kobiety szukają samców pewnych siebie, silnych, stanowczych, asertywnych takich, którzy potrafią zapewnić jej byt i potomstwu - to wynika z biologii i cywilizacji.
Schowaj wiersze do szafy dziewczyny w 90% nie lecą na tych cipowatych poetów tylko na facetów z jajami i pomysłem na życie.

Dam Ci dowód.
Przypomnij sobie czasy gimnazjum i szkoły średniej. Na jakich chłopaków leciały najładniejsze koleżanki? Na tych łobuzów, cwaniaczkow, groźnych gości czy może na tych cichych nieśmiałych siedzących w rogu na przerwie chlopaczkow? Dziękuję koniec tematu.

Kolejny temat - dziewczynie jest łatwiej znaleźć druga osobę niż facetowi
I nie piszcie że tak nie jest. Poszukajcie na Youtube filmików gdzie atrakcyjny facet pytał kobiety o seks, na 200 pytań 199 to odmowa A tylko 1 się zgodziła i to była pani lekkich obyczajów. Potem zrobili to samo ale kobieta atrakcyjna pytała facetów o sex i wiecie co? Ok 30% gości się zgadzało z automatu.
Ja dopiero po 5 latach codziennego szukania na necie znalazłem swoją tamtą 1wsza dziewczynę! I zauważyłem 1dna rzecz na tych portalach - jak facet jest przystojny to może mu jakas odpisze na wiadomość, a jak kobieta jest brzydka i gruba jak cysterna to mimo tego otrzymuje kilkanaście wiadomości dziennie tak to działa.

Seks za kasę to nic złego
Panie tego nie pojmą nigdy.
Laska 5/10 zakłada konto na pierwszej lepszej stronce randkowej i każdego dnia ma kilka ofert seksualno matrymonialnych a jak jest atrakcyjna to już nie nadąża z czytaniem. Na jednej str kilka lasek pokazywalo screeny gdzie było widać nieodczytanych KILKASET WIADOMOSCI.
Dla faceta jest to niemożliwe żeby KILKASET kobiet napisało do niego np. Na sympatii. A jak gościu jest 6/10 To już kaplica.
Dlatego to kobiety się prostytuuja a nie mężczyźni bo chłop o seks musi zawalczyć a laski tylko dokonują selekcji.
Chcesz zostać 45 letnim prawiczkiem podczas gdy 18 letnie dzieci twoich sąsiadów posuwają się jak króliki? Spoko na pewno Cię to nie rusza ;) ja prawiczkiem nie jestem ale gdybym był to na pewno uderzylbym do prostytutki. To tak jakby mieć oczy a nigdy zachodu słońca nie widzieć. Niby można no nie.

do autora tematu
Chłopie pisałeś że dobrze zarabiasz to rób coś z życiem. Kup motocykl, odwiedź stany zjednoczone, idź na kurs gotowania u mistrzów itp.
Nie poświęcaj całego życia na plakanie w poduszkę. Odwiedzisz Japonię czy Australię kto wie może poznasz miłość życia? Ja od zydowek słyszałem że wyglądam jak ideał podczas gdzie polki nawet na mnie nie patrzą kto wie może pojedziesz do jakiejś Azji i jakąś Chinka się w Tobie zakocha. Angielski pewnie znasz a jak nie to się ucz :)
Albo do NL i jakąś czarnoskura powie że Cię lubi - Będziesz miał fajne wspomnienia.

Co do ładnych samotnych hetero kobiet

Haha ludzie nie wierzcie w bajki że taka +8/10 Laska jest samotna nieszczęśliwa singielka od 5 lat ;D
Nawet sobie nie zdajecie sprawy ile niezobowiazujacych znajomości mają takie kobiety. Takie samotne laski bez związku od 10 lat potrafią mieć nawet po kilku dobrych kolegów jednocześnie ;)))))

samotne matki z Brajankiem

Haha 10 lat temu taka laska nawet się na Ciebie nie spojrzała. Spotykała się z lobuzami jak była najmłodsza i najatrakcyjniejsza aż do momentu jak któryś z 20 chłopaków ja zaciazyl.
I teraz ta wymeczona już nie tak ładna jak 10 lat temu nagle szuka spokojnego cichego chłopaka (pod warunkiem że ma pracę) takiego romantyka poetę co zakupy zrobi, pojedzie z Brajanem na mecz itp ;)))
ale 10 lat temu gdy była najładniejsza i najbardziej chodliwa, nawet by mu nie odpowiedziała na cześć hahaha

Pozdrawiam wszystkich

Przepraszam za błędy ale ten tel to piekło.

Pamiętajcie że w związkach za ścianami też są kłótnie, płacz i nienawiść. Nie zawsze jest jak na filmie.

Uważaj na to czego pragniesz.

Odnośnik do komentarza
Gość Obserwator_93

1996
A ja 23lata na karku i sama od kilku lat...
A Macocha kaze Mi szukac sb chlopaka.

Z całym szacunkiem ale człowiek 23 lata to jeszcze młodzik, tak samo ja z moimi 25 latami :)
Moim zdaniem takich tematów (jak ten) nie powinni tworzyć ludzie poniżej 30 r.ż.

Najbardziej mnie rozwalają wpisy osób typu: ,,mam 21 lat i nigdy nie miałam chłopaka, przegrałam życie", albo: ,,mam 19 lat i nigdy nie miałem dziewczyny, pomocy!"

Ludzie wy tak na serio? 19 - 21 lat to jeszcze jest taki wiek gdzie człowiek jeszcze się dobrze nie rozpędził w życiu :)

Czekam na tematy typu mam 17 lat nigdy nie miałem dziewczyny, przegrałem życie, czy czas na koniec z sobą?

Wyobraźcie sobie jak ktoś ma np. 56 lat i nigdy nie miał swojej drugiej połówki... Nie przesadzajcie z tymi 20 lat itp.

Odnośnik do komentarza

Mam 30 i uważam że w dzisejszych czasach dziewczyny już tylko patrzą by chłopak miał prawko, samochód, dobrą pracę i ogólnie był bankomatem dla leniwych kobiet (90% młodych dziewczyn to leniwce szukające sponsora, jeszcze tym ze wschodu nie ma się co dziwić bo te BLR czy nawet z UKR 3/4 życia przeżyły w skrajnej nędzy, nie powiedzą wam tego wprost ale większość z nich dawało jako młode dziewczyny za jedzenie bezposrednio w swoich krajach, a w PL nawalone bogatych chłopaków w klubach podrywają, a w dzień niektóre łapią za różaniec, bo to najczęsciej katolickie uczeknie im zapewniają wicht i wyżywienie podczas studiów w PL, typowa wschodnia podwójna moralność) no ale żeby Polki które w tam ogromnej biedze się nie wychowały braly przykład z tych ślicznych (zfarzają się sliczne blondyneczki, brunetki, ale najfajniej wyglądają tatarskie mieszańce) lecz krypto-upadłych kobiet to jednak wstyd co nie???

Odnośnik do komentarza
Gość Autor wątku

Witajcie. Tutaj autor tematu. Jakoś mnie wzięło aby dać znać po półtora roku od ostatniego wpisu.

Myślę, że wielu osób które tu pisały już tutaj nie ma ale jednak jeśli ktoś jeszcze jest to dajcie znać co u was (eks, jason, chudolinio i inni).

Ja aktualnie 31 lat i niestety dalej to samo. Czasem mam wrażenie, że to serio wisi nade mną jakaś klątwa którą jakiś czarownik rzucił ze słowami "Nigdy z żadną nie będziesz". Heh. Nie wpadłem poużalać się nad sobą tylko tak pisze co u mnie jakby ktoś był zainteresowany.  Dajcie znać co u was jeśli ktoś ze starej ekipy jeszcze tu wchodzi. A może też nowe osoby zainteresują się ciekawym wątkiem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Autor wątku

P.S- Zaciekawił mnie wpis trochę wyżej autorstwa @Obserwator 93. To co napisał co prawda brzmi smutno i pesymistycznie, ale mimo wszystko jest w tym sporo "brutalnej" prawdy. I tak, też dokładnie pamiętam, że np. w szkołach głównie powodzenie mieli niesforne łobuzy. O ironio te lecące na nich dziewczyny chyba nigdy się nie nauczą i nie pojmą (no chyba, że brutalnie ich życie tego doświadczy), że tacy będą z tego powodzenia z chęcią korzystać i one nigdy nie będą dla nich tymi jedynymi. Znam to z autopsji po znajomych.

Odnośnik do komentarza

Można poczytać to forum lub wiele innych, gdzie kobiety piszą o swoich problemach z facetami. To co tam piszą, jak są traktowane ale nie potrafią odejść, podczas gdy ktoś przez całe życie jest sam... tak ułożony niesprawiedliwie jest ten świat.

Odnośnik do komentarza
Gość Autor wątku

No właśnie ja takich nie potrafię zrozumieć. Co siedzą w toksycznych związkach. Czy boją się, że zostaną sami? Czy czego? Szczególnie się dziwię dziewczynom/kobietom bo one zazwyczaj są adorowane i mają ten przywilej sobie przebierać i wybierać. Ehhh... Marze o świecie gdzie 90% stanowią kobiety a 10% mężczyźni i to kobiety biją się o facetów i faceci sobie wybierają ? Wiem... pomarzyć można.

Odnośnik do komentarza

The Beguiled, film z 2017 odpowie Ci dlaczego nie chciałbyś. Równowaga musi być. Nie miałabym nic przeciwko gdyby nie karmiono od dziecka bajkami o miłości, że każdy ma do niej prawo i prędzej czy później przeżyje i ogólnie całej propagandzie o równości ludzi czy płci. Nie było, nie ma i nie będzie... mówienie inaczej prowadzi potem do dużych frustracji i rozczarowań.

W świecie zwierząt często normalne jest że jeden samiec ma harem, reszta się nie liczy. Że to samiec musi się starać... feministki chcą przywilejów, ale w drugą stronę już nie. Ktoś musi wnieść lodówkę na 4 piętro... Dzisiejsze ludzkie społeczeństwo jest wyjątkowo dla samca trudne, bo kobieta jest samowystarczalna (w świecie zwierząt praktycznie bez precedensu, bo nawet te samice zajadające podczas stosunku samców w tamtym momencie ich potrzebują!), dlatego jest na bardzo uprzywilejowanej pozycji w wyborze partnera, nie mówiąc o społecznej praktycznie zerowej presji. Facet nie może płakać, mieć depresji, musi wszystko ogarnąć, do kumpla się raczej nie przytuli, a kobieta z przyjaciółką już tak. Facet ma pod górkę nawet z wiekiem partnerki: młoda - wszyscy gratulują, starsza - krzywo patrzą.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.02.2015 o 10:35, sylkaaa3 napisał:

Co Ci polece?Oczywiscie wiecej luzu i uśmiechu zobaczyc jak dzeiwczyny zobacza ze jestes pozytywnym fajnym facetem beda lgnac :)

Szczerze ? Ja jestem z tego typu ludzi lubię pożartować, zawsze w damskim towarzystwie jak jestem jest wesoło. Ale to nie prawda że będa lgnąć :) Mam 25 lat też nie miałem dziewczyny nigdy. Niekiedy jak mam gorszy dzień zastanawiam się czemu nie mogę ułozyć sobie życia, może przez to że mam chore serducho albo nie wiadomo dlaczego. Z drugiej strony dużo znajomych co są w związkach mówią, że nie ma do czego się spieszyć. Więc ja jak na razie czekam, aż sie znajdzie taka jedna jedyna. Mam nadzieje, że w końcu ją spotkam :) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.02.2015 o 23:46, Gość On_26 napisał:

Witam. Mój problem polega na tym, że mam już 26 lat na karku a nigdy nie miałem żadnej dziewczyny. Jestem już załamany. Wszyscy znajomi rówieśnicy na przestrzeni lat zmieniali kobiety jak rękawiczki, a większość już ma pozakładane od dawna rodziny. A ja ciągle sam jak szmata i nie wiem czy to się kiedyś zmieni ? Dochodzą mnie słuchy, że zaczynam być już podejrzewany w gronie znajomych o inną orientację. Naprawdę nie wiem co jest ze mną nie tak. Jestem dobrze zbudowanym wysokim facetem. Głupio mi to pisać jako facetowi, no ale temat tego wymaga, więc napiszę, że wiele razy od kobiet słyszałem, że jestem przystojny, i sam też nie uważam się za kogoś szpetnego. Jestem człowiekiem miłym, spokojnym, bezkonfliktowym. Radzę sobie finansowo całkiem nieźle. Mam wiele koleżanek, które lubią ze mną pogadać, ale to wszystko. Przyznam szczerze, że mam jedną wadę, nie potrafię zapytać dziewczyny o chodzenie ani na wyjście gdzieś, bierze się to z tego, że bardzo boje się kosza/odmowy bo wtedy poczułbym się nic nie warty. Taki paniczny strach przed odrzuceniem. Niedawno spodobałem się chyba bardzo jednej dziewczynie, bardzo się cieszyła na mój widok, zagadywała, pytała o wszystko, ale ja potrafiłem tylko po prostu prowadzić rozmowę, nie potrafiłem zrobić z tego czegoś więcej. Czy to już przekreśla moje szanse? Że nie potrafię zaprosić na kawę czy spacer? Czy dziewczyna nigdy sama nie wyjdzie z taką inicjatywą? Kiedyś ciotka po moich zwierzeniach powiedziała, że dziewczyna, która się szanuje nigdy sama nie wyjdzie z inicjatywą bo to powinno leżeć po stronie faceta. Czy to serio prawda? Bo jeśli tak to ja nie wiem kiedy w końcu się zmotywuje i czy w ogóle kiedykolwiek ? Brakuje mi bliskiej osoby i czuje się bardzo samotny, a to powoduje u mnie frustrację, rezygnację i brak sensu wszystkiego.

Ja, jako młoda dziewczyna, bałabym się zapytać kogoś na kawę czy coś. Mogłabym co najwyżej wzbudzić dyskretnie jakieś zainteresowanie, lecz wystrzelić z inicjatywą to nie bardzo. Kobiety wolą kiedy facet to zrobi. Pomyśl tak. Podoba Ci się dziewczyna, jest singielką, itd. i ty nie pytasz jej o spotkanie, nie zagadujesz, bo boisz się reakcji. Co z tego dostaniesz? Nic. Kolejne zamartwianie się, że nie umiem i jestem samotny. Gdybyś jednak wykonał ten ruch, najgorsze co by się stało to odmówiłaby i tyle, żyjesz dalej. A właśnie... co jeśli by się zgodziła? Lepiej żyć z myślą, że mogłem coś z tym zrobić, ale nie zrobiłem bo się boję... czy z tym, że próbowałem, odmówiła, no cóż, spróbujemy innym razem?

Ja w swoim życiu odmówiłam chłopakom i nic, nie uważam o nich inaczej, koleguje się z nimi nawet. Było minęło. Żyjemy dalej. Żeby przezwyciężyć strach musisz PRÓBOWAĆ, nie stać w miejscu ?

Odnośnik do komentarza

Też jestem singielką, lecz nie zamierzam zaprzątać sobie tym głowy, bo to mi tylko dzień truje. Nie napotkałam kogoś, z kim chciałabym być i nie wiadomo, czy napotkam w ogóle. Skupiam się na nauce i rozwoju osobistym, PRACY NAD SOBĄ i proponuję to tobie także.

W tym świecie tyle singli, szkoda, że nie mogą się odnaleźć nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Gość Obserwator_93

Mam prawie 27 lat i tak jak nigdy nie byłem w związku tak dalej nie jestem ?

Kobiety wybierają łobuzów, ponieważ ci dają im emocje.

Z natury kobiety są pasywne (zajmowanie się domem, dzieci), a mężczyźni są aktywni (polowanie na mamuta, wojny, wynalazki itp.).

Jak już pisałem w tamtym roku - kobiety mają łatwiej w tym temacie niż faceci.

Znajoma mi opowiadała, jak stworzyła profil na stronie do randek, nim dodała swoje zdjęcie miała już kilkadziesiąt wiadomości - rozumiecie to? Po prostu stworzyła profil 'żeński' bez jakichkolwiek fot a już faceci do niej pisali.

Następnie stworzyła profil na stronie do sex randek. W ciągu trzech dni napisało do niej kilkuset facetów - nie miała ani jednego zdjęcia na profilu.

A teraz Ty mężczyzno stwórz swój profil na takiej stronie, odpicuj go po całości, wstaw swoje najlepsze foty i napisz tutaj, ile kobiet (same z siebie) napisało do Ciebie np. Po tygodniu ?

Zobaczcie nawet jak z biologicznego punktu widzenia wygląda seks wśród ludzi. To mężczyzna wkłada swój narząd wgłąb narządu kobiecego (a nie na odwrót, kobieta nam niczego nie wkłada do środka by nas zapłodnić).

Dlatego właśnie to facet jest polującym a kobieta jest ,,zdobyczą" - tak było, jest i będzie.

To faceci płacą alimenty ex-żoną nawet jak nie było dzieci,

To faceci kupują kwiaty kobietom, a nie na odwrót

To chłopy płacą za obiady itp.

Po co kobiecie jakiś cichy facet, który siedzi w rogu? Kobieta chce gościa, który dostarczy jej emocji.

Zobaczcie ile kobiet tkwi latami w związkach, w których faceci je leją i obrażają - dlaczego nie odejdą? a no dlatego, że mają taką huśtawkę emocji, która sprawia, że czują życie.

Po co im jakiś neptyk, który nawet jej nie obroni przed osiedlowym żulem?

 

Odnośnik do komentarza

Z moich doświadczeń a mam 37 lat zaobserwowałem że faceci po 30 tce mają trochę lepiej. Są samowystarczalni zaradni finansowo w większości i mają poukładane w głowie. Wtedy stają się atrakcyjni dla kobiet jeszcze wolnych nawet tych co wcześniej uganiały się za łobuzami powiedzmy. Bo priorytety się zmieniają, potem to ten facet będzie tym co może wybierać, ale jest jedna pułapka, bo większość kobiet samotnych po 30 to albo coś z nimi nie tak albo mają jakieś wewnętrzne problemy ze sobą. Nie mówie że wszystkie ale trzeba uważnie selektywnie obserwować. Kobiety cenią sobię potem spokój stabilizację i cichych facetów którzy są w stanie stworzyć dom ciepło i zapewnić byt bo im zaczyna cykać zegar biologiczny i następują zmiany w mysleniu i priorytetach życiowych. Odrębna grupą są kobiety po nieudanych związkach np z winy faceta które na ten moment są same, te też dobrze rokują.

Odnośnik do komentarza
Gość Obserwator_93

Odpowiedź do: Gość balotelli

Ja od wielu lat chciałem związku, lecz nigdy to nie wychodziło. Kobiety w ogóle nie są zainteresowane moją osobą.

Kobiety wybierają łobuzów i nie zmienię zdania. Pamiętam jak w szkole średniej dziewczyny uganiały się za największymi zbirami.

Tylko, że jakby przyszła wojna to właśnie faceci by na niej walczyli a nie kobiety, więc porównanie z załatwianiem spraw w urzędach to trochę słaba opcja.

Kobiety mają łatwiej i będę się tego trzymał. W klubie facet musi podejść do dziewczyny, zagadać, być zabawnym i interesującym, do tego stawiać drinki, obiady, być pewnym siebie i umiejętnie rozwijać znajomość itp. Podczas gdy kobieta po prostu założy spódniczkę, wymaluje się, usiądzie na 4 literach i zwyczajnie przyjmuje postawę ,,podrywajcie mnie panowie" i to wszystko, może być kompletnie pasywna.

Profile bez zdjęć nie wyświetlają się na stronie głównej, ale dalej można je odnaleźć w wyszukiwarce poprzez wpisanie płci i/lub miasta itp. Jak mi nie wierzysz to sam zrób sobie taki eksperyment na stronie do seks randek, utwórz profil żeński bez żadnych zdjęć, tylko trochę podrasuj opis i sam się przekonasz.

Mam ponad 180cm wzrostu, więc nie rozumiem co masz na myśli pisząc: ,,Ty to ten niski co ciągle tu pitoli głupoty". Strasznie wszystko pomieszałeś.

Odnośnik do komentarza

Obserwator_93 skoro zastanawiasz się dlaczego dziewczyny mają więcej wyświetleń, jedź na pracę sezonową na zachód, nabierz tolerancji do gay, trans i wybierz jedną z tych jako swoją.

Teraz dziewczyny hetero, bi i les to pustaki.

Hetero bo szukają złotego jeźdźca na białym koniu (większość to samotniczki z problemem OCD, albo łapiące na ciążę bo tabletki nie weźmie a już jest zdesperowana bo po 30tce),

bi bo jak już wejdą w związek to zdradzają z płcią przeciwną do obecnego partnera, zwykle są wegankami i ich dzieci z powodu niedoboru żelaza w wieku nastoletnim mają porblemy psychhiczne

les bo to najczęściej zranione hetero które drugi raz z facetem nie będą i takie dla których faceci to podludzie, którym nie należy się szacunek, zwykle zachęcają swoją urodą niedojrzałą młodzież do brania udziału w marszach homo i noszenia transparentów -ładnie to wygląda przed kamerą

Autorze naucz się gotować, babeczka potrafi już tylko usmażyć jajko i wstawić wodę do czajnika elektrycznego.

Naucz się robić naleśniki, gulasz na karkówce, zapiekanki warzywne z golonką, robić tuszonkę wekowaną (jutjub Adollf Kuliński), bigos, Leczo, wtedy będziesz wart więcej niż wypachnione wymalowane cizie w dyskotece.

Odnośnik do komentarza
Gość Samotny31
13 godzin temu, Gość balotelli napisał:

Faceci nie piszą do dziewczyn bez zdjęcia.

Akurat tutaj kolega ma rację, bo sam robiłem wspomniany eksperyment i rozmawiałem z koleżankami na ten temat. Będąc kobietą, żeby poznać kogoś w necie, szczególnie do niezobowiązujących spotkań, nie trzeba ani pokazywać zdjęcia ani nawet wysilać się z opisem. Tak wygląda internetowy rynek matrymonialny, gdzie chociażby jest dysproporcja płci, na takich portalach więcej jest mężczyzn. Mężczyzna nie wyróżniając się z tłumu niczym specjalnym, najlepiej dobrym wyglądem, bo wiadomo w randkach internetowych wygląd ma dużo większe znaczenie niż w realu, ciężko jest w ogóle popisać z dziewczyną (jest to spowodowane głównie tym, że są zalewane wiadomościami i zwyczajnie nie są w stanie każdemu odpisać), o zaproszeniu na kawę i spotkaniu nie wspominając. Dlatego mężczyźni często przyjmują taktykę pisania do wszystkich kobiet, które niczym nie odstraszają na dzień dobry (brak zdjęcia nie odstrasza, bo o zdjęcie zawsze można poprosić w rozmowie) co tylko dalej nakręca falę wiadomości które dziewczyny dostają.

Dałem na jednym portalu dwa ogłoszenia, bez zdjęć. Na moim prawdziwym, od miesięcy nikt nie odpowiedział. (no ale to można też zrzucić na garb tego, że to raczej facet ma inicjować kontakt, co też robię, ale również z mizernym skutkiem, bo na kilkadziesiąt dziewcząt zaczepionych akurat na tym portalu może kilka odpisało, z czego i tak większość zamilkła po wymianie zdjęciami, niestety nie jestem najatrakcyjniejszy, jedna rozważała spotkanie, ale ostatecznie też zamilkła) No a na ogłoszeniu żeńskim w ciągu jednej nocy dostałem ponad sto wiadomości, od propozycji poważnych związków, przyjaźni, seksu, rozmowy, nic tylko przebierać w zależności od potrzeb. xP

Internetowy rynek matrymonialny jest mało przyjazny dla mężczyzn, chyba lepiej się rozglądać w realu i nie, raczej nie w klubach.

Odnośnik do komentarza
Gość Obserwator_93

Odpowiedź do: Gość balotelli

Nie rozumiem o co chodzi z tym ,,zdemaskowaniem" mojej osoby. Nigdy nie udzielałem się na tym forum pod innym nickiem niż obecnie, serio. Strasznie coś sobie wkręcasz (niestety).

Zobacz jaki jesteś hipokryta:

Ja napisałem: ,,Kobiety mają łatwiej i będę się tego trzymał."

Ty w odpowiedzi mi odpisałeś: ,,ja uważam, że mają gorzej i nie mam takich ograniczeń jak Ty."

Czyli napisałeś prawie to samo co ja (tylko z zamianą płci, że kobiety mają gorzej - czyli analogicznie faceci mają łatwiej) i do tego dodałeś, że nie masz ,,ograniczeń" takich jak ja. ? ? ? - Lekka hipokryzja.

To tak jakby ktoś napisał: ,,uważam, że niebieski jest ładniejszy od zielonego i tego będę się trzymał". Na co Ty byś odpisał: ,,a ja uważam, że właśnie zielony jest ładniejszy i nie mam takich ograniczeń jak Ty." haha

Odpowiedź do: Gość Erne

Zgadzam się z tym, że polepszanie swoich umiejętności sprawia, że człowiek staje się bardziej atrakcyjny dla otoczenia.

Przykładowo: ktoś kto umie gotować będzie bardziej atrakcyjny niż ktoś, kto kompletnie nie potrafi nawet jajka ugotować ? Tak samo z posiadaniem pasji itp.

Odpowiedź do: Gość Samotny31

Super! Cieszę się, że rozumiesz o czym piszę ?

Jedna dziewczyna mi kiedyś napisała, że na jednej stronie utworzyła po prostu profil żeński z opisem (bez ani jednego zdjęcia) i po jakimś krótkim czasie miała kilkaset wiadomości na swojej skrzynce (od mężczyzn).

Dokładnie tak jak wspomniałeś był cały wachlarz wiadomości, od zwykłej rozmowy poprzez proponowanie sponsoringu na mega korzystnych zasadach dla kobiety.

Dostawała nawet propozycje od facetów, że zapłacą jej kilkaset złotych za samo zrobienie dobrze im ręką, to wszystko. Nawet dziewczyna nie zdążyła jakiegokolwiek zdjęcia wstawić ?

Po prostu na jedną ,,Julkę" przypada 10 000 spermiarzy, którzy dadzą się pociąć by porozmawiać z dziewczyną na żywo.

Dlatego co druga dziewczyna ma w opisie ,,nie piszę pierwsza", lub ,,zainteresuj mnie hihi"

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.07.2020 o 04:02, Gość balotelli napisał:

Nie wybierają łobuzów. Są różne kobiety, które mają różne preferencje.

 

No nareszcie ktoś to też napisał. I to facet. W końcu.

Miło.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

 Kobiety stanowią dziś ponad połowę (51,6 proc.) ludności kraju. Na 100 mężczyzn przypada już 107 kobiet.

dobra teraz mi napisz jak nie możesz znaleźć kobiety ...za mało szukasz zapisz sie na aktywności taniec inne zabawy skoro zarabiasz jesteś wysoki to brak ci jedynie praktyki więc nie bądź pizdą bo za wiele do stracenia to ty nei masz xD wyobraź sobie co sie stanie jak jakaś laska cb przy kumplach wyśmieje nooo przestaną myśleć że jesteś gejem i pomyślą co za ździra bo normalna kobieta nigdy cb nie wyśmieje za to że masz jaja i zagadasz nawet w nieudolny sposób ale zacznij je hodować bo bez jaj to cieżko żyć hehe a teraz pomyśl po co ci dziewczyna no zaużmy bedzie jakaś od tak z nieba masz ją już teraz i co uważasz że bedziesz sprawny jako ojciec i mąż albo chłopak ktoś ją zaczepi i co staniesz w obronie skoro boisz sie nawet ją zapytać albo koleżanka na cb krzywo spojrzy a ty co zrobisz zmienisz to w żart czy sie oburzysz stary to dopiero początek wyprawy ;D

Odnośnik do komentarza
Gość Samotny31

Jak już chcesz się posługiwać statystykami to nie zapomnij o kategoriach wiekowych, ogólna nadwyżka kobiet wynika głównie, z tego, że średnia życia mężczyzn jest krótsza, więc tak, pań powyżej 60 jest faktycznie więcej, w młodszych kategoriach wiekowych już niekoniecznie.

Co do reszty trafne spostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Gość beznadzieja
35 minut temu, Gość balotelli napisał:

mężczyźni mają lepiej bo więcej zależy od nich samych, a mniej od losu. Kobiety są oceniane głównie przez pryzmat urody i wieku, a mężczyźni mają wpływ na większość cech, które są cenione przez kobiety

nawet brzydka kobieta nie musi płacić za seks, bo zawsze jakiegoś znajdzie.

Odnośnik do komentarza

Jaki ma sens wyładowywania się na kobietach pisanie o tym że mają łatwiej itd nic nie zmieni jeżeli nie chcesz grać w tą grę to zajmij się czym innym też dobrze jeżeli co innego będzie ci sprawiać radość to rób tamto 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...