Skocz do zawartości
Forum

jak sobie radzić


Gość zrozpaczzona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zrozpaczzona

z nerwicą i depresją w pracy? Boję się strasznie. iIdę do pracy ale słabo to widzę. Chcę umrzeć, wycofać się nie mogę ;((
Nie leczę tego bo to tablety doprowadziły do tego, że czuję się masakrycznie. Jak sobie radzicie Wy z nerwicą w pracy?

Odnośnik do komentarza

ja chodzę do szkoły jak narazie. każde wstawanie rano to dla mnie męka i to ze musze wyjść, rozmawiać, zapamiętywać i wgl wszystko sprawia mi trudność.
radzę sobie z tym sposobem wyznaczania sobie jakiejś przyjemnej rzeczy w sobotę i dlatego jakoś szybko mija mi tydzien kiedy myślę ze weekend może być przyjemny. może Tobie też to troszke pomoże. spróbuj wyznaczyć sobie jakiś przyjemny cel i spróbuj do niego dążyć dzień po dniu. pozdrawiam i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

zrozpaczzona, kto zdiagnozował u Ciebie depresję i nerwicę? Jak długo chorujesz? Napisałaś, że się nie leczysz, bo po tabletkach czujesz się jeszcze gorzej. Farmakoterapia to nie jedyny sposób leczenia zaburzeń depresyjno-lękowych. Jest jeszcze psychoterapia. By efekty były skuteczniejsze, czasami łączy się farmakoterapię (przynajmniej czasowo) z psychoterapią. Nie rozważałaś skorzystania z pomocy psychoterapeuty? Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...