Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem gejem lub osobą biseksualną


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu(2 miesiące) nawiedzają mnie tzw. „migawki” z mężczyznami. Są one bardzo krótkie i nie należą do przyjemnych. Wręcz mnie „odrzucają”. Nigdy w przeszłości nie miałem żadnych fantazji homoseksualnych. Zawsze interesowały mnie kobiety. Nie miałem żadnych przygód z osobami tej samej płci, nawet będąc pod wpływem alkoholu. Nie przypominam sobie, aby w trakcie uprawiania seksu z kobietą myśleć o innym mężczyźnie. Zawsze postrzegałem siebie, jako osobę heteroseksualną. Przeglądając strony o tematyce erotycznej, gdy natrafiam na film, w którym współżyło dwóch mężczyzn od razu go wyłączam, ponieważ w jakiś sposób mnie to odrzucało. Nie jestem osobą, która piętnuje homoseksualizm jednak nie wyobrażam sobie związku z mężczyzną. Nie wiem czy myśli te nie wynikają z mojego niskiego poczucia wartości i myśli w stylu, „Która dziewczyna by mnie chciała” lub jakiegoś natręctwa. Z tego, co przeczytałem na temat tożsamości płciowej wiem, że kształtuje się ona od wczesnych lat i bardzo daje o sobie znać w okresie dojrzewania. Czy to możliwe, że jestem biseksualny i dopiero teraz to do mnie dociera? Jak wcześniej wspomniałem w tamtym okresie nigdy nie docierały do mnie takie myśli, zawsze fantazjowałem o koleżankach aktorkach itp. Nie wiem czy się nie nakręcam, ponieważ tego typu myśli jest coraz więcej i bardzo mnie to martwi(coś w stylu katowania siebie). Czuje się teraz jakbym udowadniał sobie, że jestem heteroseksualny, gdyby w tym momencie miało dojść do współżycia z kobietą nie wiem czy dałbym rade, ponieważ moje wewnętrzne ja jest tak rozsypane. Wiem że o orientacji seksualnej decydujące znaczenie ma popęd seksualny. Z jednej strony chciałbym to sprawdzić włączając film gdzie współżyje ze sobą dwóch mężczyzn a z drugiej coś mnie odrzuca lub boje się tego że może mi się to spodobać. Moje myśli krążą non stop koło tego tematu i przez to jestem w ciągłym napięciu emocjonalnym. Nie mogę spać itp. Gdy jestem wyluzowany np. będąc ze znajomymi w pubie zapominam o tym problemie. Zauważyłem nawet że będąc pod lekkim wpływem alkoholu zwracam uwagę tylko na kobiety. Mężczyźni dosłownie znikają z moich myśli. Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Skoro Cię to odrzuca to jak możesz być biseksualny? To tylko myśli i nic dziwnego bo lewicowe media z każdej strony atakują takim syfem: lgbt, gender, trans. Normalny człowiek może od tego zwariować ;) Po prostu ignoruj te myśli i wiedz, że gdyby podobali Ci się faceci to by Cię to nie odrzucało. Nie ma czegoś takiego jak orientacja seksualna. To tylko sztucznie wymyślony termin żeby móc coś promować albo tępić i żeby lud miał chleb i igrzyska. Zawsze podobały Ci się dziewczyny to fantazjuj o nich i na nie się patrz. To Ty nadajesz ocenę więc widząc faceta zamiast się zastanawiać to go oceń jako po prostu typa, który Cię nie interesuje bo jest facetem. I tyle ;) I czemu boisz się homoseksualizmu? Jak się boisz to lęk rośnie. Na pewno podświadomie oceniasz to jako coś złego lub interesuje Cię opinia społeczna na ten temat bądź własny pogląd. Być może coś w tej kwestii się zachwiało i nerwica objawia się w ten sposób?

Odnośnik do komentarza

bart899, podejrzewam, że jesteś heteroseksualny, a Twoje myśli mają charakter nerwicowy, natrętny, są podszyte jakimś lękiem. Natręctwa o charakterze seksualnym to dość powszechne treści w kontekście nn. Twojej tożsamości seksualnej nie trzeba "naprawiać". Bardziej skoncentrowałabym się na Twoich emocjach, uczuciach, dlaczego pojawiają się u Ciebie tego typu myśli i generują lęk. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Witam!
A może spróbuj przeprowadzić eksperyment. Przyjrzyj się ciału kobiety i mężczyzny. Spoglądając na sceny erotyczne dwóch kobiet - odpowiedz sobie, czy dostarcza Ci to pociągu seksualnego? Tak samo w przypadku mężczyzn.
Biseksualizm nie oznacza koniecznie, że odczuwasz taki sam popęd do kobiet jak i do mężczyzn. Możesz być BI z przewagą na hetero, albo homo.

Odnośnik do komentarza
Gość bart8999

Przeprowadziłem ten eksperyment i jednoznacznie mogę stwierdzić że seks dwóch kobiet mnie pociąga. Natomiast jeśli chodzi o mężczyzn wręcz odwrotnie, miałem problem z utrzymaniem wzroku przez kilka sekund. Automatycznie zakrywałem obraz ręką. Dla pewności "eksperymentu dokonałem" po kilkudniowej abstynencji seksualnej. Tak jak pisała Pani Kamila, są to natręctwa myśli. Chciałbym podziękować za wszystkie odpowiedzi ponieważ nie ma co ukrywać, jest to dla mnie dosyć ciężko czas. Kwestie orientacji mam już za sobą, teraz zostaje poradzić sobie z tymi myślami. Dostałem leki oraz zacząłem chodzić na terapie.

Odnośnik do komentarza

Jestem chlopakiem. Piszę, bo ostatnio zauważyłem że zacząłem sobie wyobrażac jak caluje się z innymi chłopakami. Bardziej mnie podniecają. Np. przy masturbacji myślę o chłopakach, przyjaciolach a kobiety mnie przy tym nie podniecają. Nie chce być gejem, mam dziewczynę i chciałbym mieć normalnie rodzinę. Ostatnio nocowałem u przyjaciela i jak zasnął to go pocalowalem...teraz tego żałuję a on o niczym nie wie i nie chce żeby wiedział bo boje się jego reakcji i tego, że to rozpowie. Ostatnio zacząłem dojrzewać i zastanawiam się czy to może przez to? Co mam z tym zrobić ? Jak już wspomniałem nie chce być gejem i chce mieć normalną rodzinę z dziewczyną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...