Skocz do zawartości
Forum

Brak porozumienia z partnerem wyjeżdżającym w trasy


Gość Andziula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam problem ,którego nie potrafię rozwiązać ,nie wiem czy przyczyna tkwi we mnie czy w moim partnerze , a mianowicie chodzi o to ,że kochamy się a nie potrafimy dojść do porozumienia . Mój partner wyjeżdza w trasy ,rzadko przebywa w domu i wtedy nie ma dnia abyśmy się nie pokłucili rozmawiając telefonicznie .Dochodzi wtedy do ostrych wymian zdań . Kocham go,zapewniam go o tym a mimo tego zawsze powtarza żebym sobie kogoś znalazła ,mnie to do furii wtedy doprowadza .Gdy pytam dlaczego się w taki spośob zachowuje odpowiada ,że ja go do tego doprowadzam .Nie rozumiem jego zachowania.Proszę o pomoc . Z poważaniem : Anna

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że Twój chłopak czuje się winny, że tak rzadko się widujecie i że zasługujesz na kogoś, kto będzie miał dla Ciebie więcej czasu. Rozumiem, że Cię to denerwuje. Udowodnij mu jakoś, że to z nim chcesz być i żeby przestał gadać te głupoty o rozstaniu. Musisz też być wyrozumiała, skoro te wyjazdy są związane z jego pracą. Niestety z pracą jest ciężko i trzeba się cieszyć, że ma się jakąkolwiek. Natomiast kiedy już jesteście razem wykorzystujcie ten czas w pełni. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Spróbujcie ograniczyć rozmowy telefoniczne, a zastąpcie je np. miłymi smsami w stylu miłego dnia, tęsknię, kocham, itp.Twój partner w trasie na pewno ma wiele sytuacji czesto stresowych, Ty będąc w domu czy w pracy na pewno też. Czasem przez telefon ciężko jest się porozumieć, bo nie wiemy jaki ktoś ma humor, jak odbierze to co mówimy. Dlatego może ograniczcie rozmowy na 1 dziennie, krótko - co słychac itp., a w ciągu dnia piszcie sobie smsy. Dodatkowo, kiedy Twój partner wróci do domu, pokaz mu, że na niego czekasz, tęsknisz. Przygotuj pyszny obiad lub kolacje, spędźcie miło wieczór. Myślę, że Twojego partnera boli to, że rzadko się widujecie i tak naprawdę cały czas jest w trasie, dlatego mówi, żebyś znalała kogoś innego, kogoś kto przy Tobie będzie. Może uważa, że nie daje Ci tego, czego potrzebujesz? Porozmawiaj z nim o tym, powiedz mu, że jest dla Ciebie bardzo ważny i że jego obecnośc rekompensuje Ci tęsknotę. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...