Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie od telefonu komórkowego


Gość BeatrisBeti

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BeatrisBeti

Witam co mogę zrobić jestem w pewnym stopniu uzależniona od tel od kom,dzień i noc bym z kimś przez tel rozmawiała,czy to z rodziną czy ze znajomymi czy z przyjaciółmi dzień i noc tel z rąk nie wypuszczam godzinami wisiałam bym na telefonie to choroba czy co bo nie wiem .Dziewczyny a wy macie tak jak ja.Pozdrawiam Beti

monthly_2014_11/co-robic_2036.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość BeatrisBeti

KOCHANI CZY INTERNET, KOMÓRKA UZALEŻNIA,JAK NARKOTYK,JAK RULETKA,CZY PICIE KAWY,ALKOCHOLU,CZY PALENIE,RACZEJ TAK I TO BARDZO MOCNO NIEKTÓRZY SIĘ LECZĄ OD TEGO NAŁOGU Z JEDNEJ STRONY SĄ PLUSY A Z DRUGIEJ STRONY MINUSY INTERNETU ZNAM ZNAJOMYCH CO SIEDZĄ PRZED INTERNETEM DZIEŃ I NOC,NIE JEDZĄ NIE PIJĄ TYLKO ŻYJĄ WIRTUALNYM ŚWIECIE A TO NIE DOBRZE CHYBA SĄ GRANICE ROSĄDKU BYCIA WIRTUALNYM ŚWIECIE A W REALNYM. JAK MYŚLICIE PROSZĘ O ODPOWIEDZI, I KOMENTARZE A JA IDĘ PISAĆ BLOGA.BUZIAKI BETI CZEKAM

monthly_2014_11/forumowy-hydepark_2091.jpg

Odnośnik do komentarza

Beti, jeśli rzeczywiście całymi godzinami chciałabyś wisieć na telefonie/wisisz na telefonie, to jest sygnał alarmujący. Droga wirtualną nie da się oczywiście postawić żadnych wiążących diagnoz, ale postaraj się ograniczyć korzystanie z telefonu komórkowego. Poszukaj substytutów dla telefonowania czy SMS-owania. Idź na basen, pobiegaj, wybierz się na zakupy, do kawiarni, do kina, poczytaj jakąś książkę - cokolwiek, by odciągnąć myśli i ręce od telefonu. ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...