Skocz do zawartości
Forum

Natręctwo myśli o braku miłości do partnera


Gość Biała123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od tygodnia mam wrażenie że nie kocham swojego Narzeczonego.Jesteśmy ze sobą 4 lata a mieszkamy razem od 2 lat.Jak jestem zajęta jakąś pracą nie myślę o tym,jednak kiedy siedzę i nic nie robię przychodzą głupie myśli...Czy ja go jeszcze kocham???Czy będziemy razem? Zaczynam wtedy płakać i jest mi z tym bardzo ciężko.Moje uczucia są zmienne.Narzeczony o wszystkim wie Dużo razem rozmawiamy na ten temat,staramy się walczyć o nasz związek!Nie chce Go stracić,bardzo mi na nim zależy!Jest nam naprawdę dobrze ale nie wiem czemu tak się dzieję,że ten diabełek siedzi w głowie i tylko dobija.Nie potrafię tego urywać,,chodzę wtedy jakaś nie przytomna,nerwowa.Jak sobie z tym poradzić?Czy to minie?Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa, ale może po prostu masz melancholijną naturę i kiedy masz za dużo wolnego czasu lubisz wymyślać problemy i rozmyślać nad nimi. Być może podświadomie uważasz, że brakuje Ci czegoś w życiu, jakichś dramatów, które by je urozmaiciły czy coś w tym stylu. Jeśli naprawdę nie chcesz stracić swojego narzeczonego to przestań oddawać się takim dziwnym rozważaniom. Jeśli go kochasz skup się na nim i na poprawie Waszych relacji. A za każdym razem, jak najdą Cię głupie myśli zajmij się czymś :)

Odnośnik do komentarza

Może to wina stresu? Może ostatnimi czasy więcej myślisz o wspólnej przyszłości, o ślubie i po prostu się boisz, a co będzie jeśli okaże się, że to nie to? Niektóre kobiety tak mają, że im bliżej ślubu tym większa rośnie nie pewność, a co jeśli... . Może i Ty również obawiasz się czegoś, podświadomie myślisz, że coś może pójść nie tak - nie spiesz się więc z decyzjami. Jeśli zastanawiacie się nad datą ślubu - wstrzymajcie się, aż będziesz pewna, aż dojrzejesz do tej decyzji. jeśli najdą Cię myśli, że go nie kochasz, weź do ręki jego zdjecie i patrząc na nie przypomnij sobie Wasze najpiękniejsze chwile. Możesz też spisać na kartce jego zalety, cechy, za które go uwielbiasz, które sprawiają, że jest wyjątkowy. To powinno pomóc. Warto też się zastanowić dlaczego takie myśli się pojawiają? Może w Wasz związek wkradła się rutyna a może potrzebujecie trochę przestrzeni? Porozmawiaj ze swoim partnerem o obawach, zastanówcie się co moglibyście zmienić, żebyś poczuła się lepiej i była pewna tej miłości. Może wyjazd we dwoje Was zbliży do siebie jeszcze bardziej? Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...