Skocz do zawartości
Forum

Niezdecydowanie dziewczyny


Gość bby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wyznałem koleżance miłość, lecz ona powiedziała, że nie jest jeszcze gotowa na związek i że to wszystko sobie przemyśli na spokojnie. Powiedziała mi, że codziennie zadaje sobie pytanie kim ja dla niej jestem i nie potrafi na nie odpowiedzieć, mówiła, że czasem czuje, że mnie kocha a czasami jest inaczej. Czy warto czekać aż to sobie przemyśli i dojrzeje? i czy nadal się o nią starać? (mam 15 lat)

Odnośnik do komentarza

Na to pytanie musisz sam sobie odpowiedzieć. Jeśli Ci na niej zależy to walcz, ale nie zrób z siebie satelity, który będzie ciągle na jej zawołanie. Nie może się wiecznie zastanawiać i trzymać ciebie na wodzy. Zachowuj się normalnie, jak zobaczys, że raczej nie ma szans na związek to daj sobie z nią spokój.

Odnośnik do komentarza

Tak, też jestem za takim rozwiązaniem. Zaczekaj trochę, zanim spiszesz ją na straty. Zobacz, jak się będą sprawy rozwijały. Staraj się z umiarem. Jeśli nadal będzie niepewna, zaproś ją na rozmowę i ustalcie jakiś termin, do którego ona zobowiąże się określić w jedną lub w drugą stronę. Nie możesz przecież czekać na nią całe życie. I zdecydowanie nie bądź na każde zawołanie. Bądź miły, ale uważaj, żeby nie wykorzystała Twoich uczuć.

Odnośnik do komentarza

Witaj bby!

Możliwe, że faktycznie dziewczyna była zaskoczona Twoim wyznaniem i propozycją, byście tworzyli związek. Może rzeczywiście dla niej to za wcześnie, nie czuje się gotowa, nie rozeznała się do końca w swoich uczuciach, a nie będąc pewna, nie chce Cię ranić. Pytasz, czy warto czekać, czy warto się starać o tę dziewczynę. Nie wiem. Ale jeżeli Ci na niej zależy, to myślę, że warto - tylko z rozsądkiem. Niech dziewczyna nie przysłoni Ci całego świata i nie ograniczaj swojego życia do starań o nią. W ten sposób możesz nie tylko nie zaprocentować w jej oczach, co jeszcze sobie zaszkodzić jako potencjalny kandydat do jej serca. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Witaj bby :)

Możliwe to jest wszystko. W tym jednak wypadku dziewczyna sama Ci powiedziała, że nie jest pewna swoich uczuć, że nie jest gotowa na związek.
I tego się trzymaj i czekaj, aż ona sobie wszystko w głowie poukłada.
:) Jeśli jest w niej jakieś uczucie do Ciebie to jeszcze nie znaczy, że stworzycie razem parę. Biorąc pod uwagę wasz wiek - myślę, że ta dziewczyna się po prostu przestraszyła. A jeśli jest w Tobie zakochana to nie mogła się odkochać w pięć sekund. Bądź spokojny.

Nie można kochać na rozkaz. To działa również w drugą stronę. Nawet gdyby ktoś ingerował nic nie zdziała. To, co jest w nas zawsze będzie silniejsze od wszystkiego. :)

A ile dni minęło od waszej rozmowy?

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Co rozumiesz przez związek? Sypianie ze sobą?
Bo jeśli o to chodzi, to dziewczyna ma całkowitą rację. Za wcześnie na to.Jeśli tak jest, to świadczy to tylko o jej mądrości i dojrzałości.
Moda, modą, ale konsekwencje ponosi dziewczyna.

Odnośnik do komentarza

@unna

Nawet nie przeszła mi taka myśl przez głowę. Nie jestem takim typem człowieka, w tym wieku nawet nie myślę o tym.

@empiryczna
Od rozmowy minął tydzień. Kontakt chyba się poprawił, ale nie wiem czy to nie tylko moje złudzenie lub po prostu chce być dla mnie miła

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...