Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego rozkochał a później zostawił?


Gość Załamana001600

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Załamana001600

Wszystko było idealnie dopóki nie spotkaliśmy się gdy byłam w szpitalu było wszystko idealnie pocałunki przytulanie mówił że kocha i już tego samego dnia się nie odezwał pisałam ale nawet nie odp 2 grudnia napisałam jak się czuje po tym wszystkim nie odp dopiero w nocy gdy byłam na gadu wyzywal mnie zaczęliśmy się kłócić on stale mi dojeżdżał jaka to ja jestem później 2 inne nr do mnie napisały z pytaniem o usługi ... Wiedziałam że to jego sprawka kiedy postraszylam go policja to okazało się że to najlepszy jego kumpel wytłumaczył mi wszystko przepraszał za jego zachowanie i pow że ma uraz w miłości i stwierdził że lepiej będzie jak zapomnimy o sobie wtedy poczułam że naprawdę go kocham niedawno spr ten nr gg i okazało się że to mój były napisałam ale on nic nie odp pow że go bardzo kocham że już nie daje rady ale on nic , dlaczego on mi to zrobił dlaczego rozkochal a później w tak okropny sposób zostawił tęsknię bardzo za nim ja już naprawdę nie mam sił stale mi się śni mój stan zdrowia się pogarsza co mam zrobić ... Proszę o pomoc :(

Odnośnik do komentarza

Hej, jeśli chłopak Cię zostawił, gdy zachorowałaś to jakiś gnojek i nie powinnaś sobie nim zawracać głowy. takie dziecinne zagrywki, jak z tym gg to czysta żenada i nie daj się w to wciągać. idź naprzód, zajmij się sobą i daj szansę jakiemuś porządnemu chłopakowi. Z całego serca życzę powodzenia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Chłopak potraktował Cię bardzo źle. Nie tylko Cię zostawił, ale także obraził i namówił swojego kolegę aby robił sobie z Ciebie głupie żarty. Myślę, że pora zakończyć ten związek i pora ostudzić swoje uczucia względem tego chłopaka. To na pewno trudne ale nie możesz sobie pozwolić na takie zachowanie. Nie pokazuj jak bardzo Cię zranił, musisz być silna, znaleźć nowego, fajnego mężczyznę, który będzie Cię kochał i szanował, wtedy udowodnisz byłemu jak wielki błąd popełnił. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Mam podobna sytuacje. Całe wakacje było wspaniale, miłosc była niesamowita sam jeździł chciał sie widywać zabiegał staral sie po czym zaczął ignorowac jak gdyby nigdy nic nie wiadomo o co chodzi skoro tak mu zależało :( tesknie cholernie pisze ale nie odpowiada nie dzwoni

Odnośnik do komentarza

żalik a nie słyszalas o wakacyjnych miłosciach? W wakacje, piękna pogoda, duzo wolnego czasu, nic konkretnego do roboty, to co za problem pobajerowac troszkę dziewczynę i zobaczyć do czego ona od tych slow o wielkiej milości będzie chętna?

Daj juz sobie spokój z kolesiem, ktory z końcem wakacji zakończyl znajomośc. Widocznie dla niego szkola, kumple, treningi sportowe są ważniejsze niz Ty. Może dostal od Ciebie czego sobie życzyl i juz nie jestes dla niego ciekawa? A może od początku wiedzial, ze sprawa między Wami to taka milostka wakacyjna, bo jego regularna dziewczyna wyjechała np do pracy wakacyjnej za granice albo na dlugie wakacje z rodzicami czy do chorej babci na wieś aby ją doglądac a teraz juz wrocila i do szkoly i do niego?

Nie dochodz juz co się stalo, bo będziesz czula się jeszcze bardziej upokorzona. Postaraj się to potraktowac jak on,w lekkich kategoriach. Były wakacje, była piękna przyroda, byl niezly u boku facet, ktory o Ciebie zabiegal. Było milo, ale się skończyło. To nic , za rok będą nowe wakacje a teraz wróc na ziemię, do swoich znajomych i przyjaciól, do swoich obowiązków szkolnych. Zycie masz tylko jedno i nie warto go tracić na wyplakiwanie oczu po niestałym facecie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...