Skocz do zawartości
Forum

Urwany kontakt z chłopakiem z internetu


Gość Kreatywnagirl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kreatywnagirl

Ostatnio poznałam chłopaka na pewnym portalu randkowym, pisaliśmy tam jakiś czasem, potem nasza znajomość przeniosła się na facebooka, planowaliśmy nawet niedługo jakieś spotkanie w realu. Pare dni temu napisał do mnie na facebooku w sprawie naszego spotkania a potem zapytał czy zalezy mi na jakiś stałym związku. Ja byłam chętna na spotkanie , co do związku nie byłam pewna bo chciałam go bardziej poznać i spotkać się z nim. Niestety zaraz napisał mi, że jest trochę pijany i nie jest świadomy co pisze. Ja napisałam mu, że nie ma to w tym momencie sensu, żeby wytrzeźwiał i żeby pomyślał zanim napisze jakieś głupoty.Teraz unika mnie na fb i nie rozmawiamy. Czy mam się do niego odezwać? Dać mu szansę? Czy poczekac zanim on zrobi jakiś krok? Chyba powinien przeprosić... Sama nie wiem. prosze o poradę.

Odnośnik do komentarza

Witaj Kreatywnagirl

Hmmm... wynika z tego, że się chłopak zagalopował i wycofał. Daj sobie spokój. Swoją drogą sądzę, że jak się szuka partnera na portalu randkowym trzeba być desperatem. Tego kwiatu jest pół światu.
To, że się w ten sposób ludzie poznają nie jest niczym złym, ale warto sobie zadać pytanie: ile z takich znajomości realizuje się w realu? W pewnym procencie jest to również ryzykowne, zwłaszcza dla dziewczyny.

Zapomnij o tej sprawie. Jaką szansę chcesz mu dać? Chyba sobie!

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Kreatywnagirl, nie spinaj się tak, potraktuj tę znajomość jako zwyczajną znajomość. Chłopak był pod wpływem, nie wiedział, co pisze, ale przecież Cię nie obraził. Nie wiem, jaką szansę masz na myśli. Przepraszać nie ma Cię specjalnie za co. Jeśli nie wiesz, co dalej z Waszą znajomością, bo chłopak zamilkł (może ze wstydu, a może się wycofał ot tak...), to napisz do niego jak sugeruje Sha Sha - Co u niego słychać? itp. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Za co przeprosić, bo nie rozumiem - przecież nie napisał nic złego, a poza tym uprzedził, że jest pijany, jeśli Ci zależy na znajomości z owym chłopakiem, to zagadaj do niego, lecz hie naruszaj tego tematu, bo koleś pewnie sam wstydzi się, że po pijaku coś klepnął.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...