Skocz do zawartości
Forum

Czy zgodzić się na badania przedmałżeńskie?


Gość motylek22

Rekomendowane odpowiedzi

że co?????? w życiu o takich badaniach nie słyszałam... Po za tym co one mają do waszego związku. Skoro nie długo rodzisz mu dziecko i przyjełaś jego oświadczyny to chyba oczywiste że chcesz za niego wyjść i jesteś gotowa do małżeństwa. Żaden świstek nie musi tego potwierdzać. Po za tym taki dokomunent nie jest żadnym gwarantem że sie uda, moze to on nie jest gotowy.... ja bym na coś takiego się nie godziła

Odnośnik do komentarza

Może on ma na myśli - przebadanie Cie u psychiatry czy nie masz jakiejś ukrytej psychicznej, choroby bądź innego zaburzenia.. Lub po prostu chce przekonać się czy jesteś już w pełni dojrzała emocjonalnie - widocznie nie chce brać ślubu bez potwierdzenia tego, bo po co miałby żenić się, aby później zakończyć to rozwodem?

Może koleś jest ostrożny, nie ufa Ci, albo ma jakieś swoje powody. . Albo nie kocha Cie i z jego strony ślub wynika jedynie przez, to że zaciążyłaś..

Odnośnik do komentarza

Kochany Motylku !

Ten Twój facet jest chyba świrnięty. Może się zastanów nad tym, czy warto realizować jego żądania. Może lepiej być samotną matką aniżeli wiązać się z jakimś frajerem, który szuka dziury w całym ( no dziurę to on już w sumie znalazł ).

Odnośnik do komentarza

Tez o tym pierwsze słyszę.. teraz to juz za pozno chyba na cokolwiek i być moze ktos tu dobrze napisal,być moze to on nie jest gotowy moze chce szukać powodow by sie wykręcic z Waszego związku?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witaj motylek22!

Nie wiem, po co Twojemu partnerowi papier od psychologa, że jesteś gotowa do małżeństwa. Psycholog tego typu papierów nie wystawia. Co najwyżej może zbadać Twoją dojrzałość emocjonalno-społeczną. Po drugie, wydaje mi się, że Twój partner coś kręci, bo nie miał obaw co do Twojej dojrzałości, gotowości do bycia w związku, kiedy uprawialiście razem seks, a teraz już go te wątpliwości dopadły, kiedy mowa jest o zawarciu małżeństwa. Może on próbuje się wykpić z tego związku? Nie wiem... Owszem, możecie razem z partnerem skorzystać z konsultacji psychologicznej, ale podejrzewam, że to nic nowego do Waszej sytuacji nie wniesie... Radziłabym raczej szczerze i uczciwie ze sobą porozmawiać na temat przyszłości Waszej relacji. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...