Skocz do zawartości
Forum

Trudne relacje z matką


Gość krunks

Rekomendowane odpowiedzi

moja matka to zakompleksiona, sfrustrowana idiotka ktora wyzywa sie na wszystkich... szczegolnie na mnie.Nie da sie z nia wytrzymac. Przykre ale prawdziwe, jak widac po forum inni tez tak maja. Moja matka seks ma rzadko,raz na kilka lat, ostatnio prawie 2 lata temu. Pomyslalam zeby kupic jej dildo, nie wyrzuci, a moze przestanie z siebie robic wieczna cnotke i zacznie zachowywac się normalnie??? Co o tym myślicie

Odnośnik do komentarza

krunks, nawet jeśli Twoja matka ma problemy, o jakich piszesz, czyli kompleksy, niska samoocena, frustracja, być może nerwica, problemy seksualne w związku, to propozycja kupienia jej dildo nie jest na miejscu. To nie rozwiąże jej problemów. Lepiej, gdybyś z nią szczerze porozmawiała jako córka i zaproponowała być może wsparcie psychologa. Myślę, że to znacznie bardziej pomogłoby Twojej matce. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Głupi pomysł. Czy u ciebie wszystko sprowadza się do seksu?
Matka, jak piszesz, jest niezaradna życiowo.
Ty z konieczności, dajesz sobie radę. To zaprocentuje w przyszłości, będziesz sobie lepiej radziła w życiu.
Jedno co radzę, nie przejmuj się jej gadaniem, puszczaj to mimo uszu.
Nie zawsze udają nam się rodzice. Ważne, by samemu zachować zdrowie psychiczne.

Odnośnik do komentarza

Starość = wyrozumiałość, korona z głowy Ci nie spadnie jak zaopiekujesz się swoją schorowaną matką - bo po pierwsze, gdyby nie ona to taki niewdzięcznik jak Ty nawet nie istniałby na tym świecie. A po drugie ona również poświęciła kawał życia na, to aby Cie wychować - gdyby miała takie podejście antypatyczne do Ciebie, jak Ty do niej, to pewnie wylądowała byś zaraz po urodzeniu w okienku życia.

Więc ciesz się i doceń, to że ta kobieta życie poświęciła, aby Cie wychować i więcej szacunku, bo to nie Twoja koleżanka tylko matka!

Sama se kup dildo może rozum z du**py wróci Ci do głowy.

Odnośnik do komentarza

Bez obrazy Martita ale prezentujesz ten sam poziom co moja matka. Po drugie ona nie jest taka stara. Po trzecie za co mam być jej wdzięczna? Za to, że mi życie spieprzyła?
Sama chciała siedzieć w domu bo do niczego innego się nie nadaje, więc to nie było żadne poświęcenie.

Przy niej nie da się funkcjonować normalnie ani teraz ani w przyszłości, przez tą szmatę moje zdrowie psychiczne kuleje, a mam dopiero 19 lat.

Nie wszystko sprowadza się do seksu. Ale każdy kto nie ma go regularnie staje się co najmniej agresywny,więc myślę,ze jakby sama się zaspokajała to może dałoby się ją znieść?

Odnośnik do komentarza

Autorko wątku - skoro twierdzisz, że twoja matka zmarnowała ci życie - to wyprowadz się wpiz***u od niej i udowodnij jaka, to jesteś zaradna, bo jak narazie to tylko chwalisz się swoją infantylnością - zwykły tępak z ciebie wyrósł pozbawiony szacunku do własnej rodzicielki.

Odnośnik do komentarza

~gonzo1234567
Nie widzę powodu do tego, aby autorka wątku szanowała taką ku..... matką się to zwie, tak?
To, że ktoś spłodził/urodził nie oznacza z góry, że należy mu się szacunek

Ogarnij się ! Znowu zaćpałeś ? Zajmij się może swoim uzależnieniem od narkotyków, o czym beznadziejnie ględzisz w temacie "narkotyki i trudne studia".

Odnośnik do komentarza

~krunks
Bez obrazy Martita ale prezentujesz ten sam poziom co moja matka. Po drugie ona nie jest taka stara. Po trzecie za co mam być jej wdzięczna? Za to, że mi życie spieprzyła?
Sama chciała siedzieć w domu bo do niczego innego się nie nadaje, więc to nie było żadne poświęcenie.

Przy niej nie da się funkcjonować normalnie ani teraz ani w przyszłości, przez tą szmatę moje zdrowie psychiczne kuleje, a mam dopiero 19 lat.

Nie wszystko sprowadza się do seksu. Ale każdy kto nie ma go regularnie staje się co najmniej agresywny,więc myślę,ze jakby sama się zaspokajała to może dałoby się ją znieść?

a nie pomyślałaś o tym, że to dildo może potrzebne jest tobie !

Odnośnik do komentarza

Przeciez to co ja napisalam tutaj nie jest nawet 1% tego co mi zrobiła.Ale wy jestescie ograniczeni. Nie bede miala do niej szacunku bo ona nie ma go do mnie i nigdy nie miała, od dziecka, gdy się do niej kleiłam to była zimna i dawała mi odczuć że mnie nie chce, na kazdym kroku mnie upokarza itp. Wyprowadzę się ale jak skoncze szkołę. Tylko na to czekam. Nie moge przerywac ostatniego roku bo tyle co zarobie wydam na same rachunki a gdzie jeszcze czas, silai pieniadze na naukę
?

Odnośnik do komentarza

moja matka to zakompleksiona, sfrustrowana idiotka ktora wyzywa sie na wszystkich... szczegolnie na mnie.

Mam nadzieję, że o Tobie też tak w przyszłości powie Twoje własne dziecko. Będę się o to modlić.
Swoją drogą, że też TAKA matka daje Ci dach nad głową, wikt i opierunek? Powinna dawno wystawić Cię za drzwi, bo tyle jesteś warta wypowiadając się o Matce w ten sposób.
Co Cię obchodzi ile Matka ma seksu? Ma tyle ile ma - najwyraźniej nie jest to priotytetem. Nie Twój cyrk, nie Twoje małpy.
Rozumiem, że Ty masz seks co dwie godziny. Gratulacje. Matka Ci przeszkadza? Nie jest taka jak Ci się marzy? To może napisz jakiej matki potrzebujesz, jaka musiałaby być, żeby spełnić Twoje oczekiwania?
A kto Cię urodził? Kto Cię wychował? Kto latał z Tobą po lekarzach, nie przesypiał nocy? Kto Ci podcierał obesrany tyłek? Kto przez 19 lat wszystko podtyka Ci pod nos?
PEWNIE KRASNOLUDKI.
Szacunek do Rodzica to zdaje się dla Ciebie jakiś problem. To żałosne co piszesz. Jeśli jest Ci tak źle i taka krzywda Cię spotkała to zabieraj manele i idź do noclegowni. Tam Ci z pewnością będzie lepiej.

Dildo to sobie może wsadź w to miejsce, gdzie inni mają mózg.

Nie pasuje Ci Matka to idź w jasną cholerę. Noclegownia, obiadki w Caristasie - tak też możesz żyć - Z UŚMIECHEM NA UST KORALU.

Odnośnik do komentarza

Ja wam nie bede sie tlumaczyc z niczego czy usprawiedliwiac. ale to co piszecie to sa bzdury - np dzieki nim nabawilam sie roznych chorob fizycznych,psychicznych i oczywiscie nadal mam ich darzyc szacunkiem mimo ze oni tego nie robią. jedzenie? wszystko mam wydzielane, mimo, ze maja duzo kasy bo ojciec robi za granica. Ona mi daje tylko tyle ile sobie przeliczy zasilku na polskie czyli to jest okolo 1000 zł, nie mam na zadne kosmetyki, czy ubrania nie mowiac o rozrywkach. Jedzenie jest takie jakie szanowna dama chce kupic.
Jestem okradana z tej kasy bo w zyciu miesiecznie tyle nie wyciagne ile dostaje.
To oni powinni mi placic odszkodowanie. Co to za smieszne poglądy,ze dziecko ma szanowac rodzica bez wzgledu na wszystko a dziecko nie moze byc szanowane. Jak się sprzeciwi to wielkie halo. ZACZNIJCIE MYSLEC,A NIE POWIELAC POGLĄDY INNYCH. Musicie miec problem ze sobą

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

~krunks
Przeciez to co ja napisalam tutaj nie jest nawet 1% tego co mi zrobiła.Ale wy jestescie ograniczeni. Nie bede miala do niej szacunku bo ona nie ma go do mnie i nigdy nie miała, od dziecka, gdy się do niej kleiłam to była zimna i dawała mi odczuć że mnie nie chce, na kazdym kroku mnie upokarza itp. Wyprowadzę się ale jak skoncze szkołę. Tylko na to czekam. Nie moge przerywac ostatniego roku bo tyle co zarobie wydam na same rachunki a gdzie jeszcze czas, silai pieniadze na naukę
?

Rozumiem że czujesz się poniżana,upokarzana,nieszanowana.Bardzo Ci z tego powodu wspólczuję...
Jeśli nie chcesz być taka jak Twoja mama wzgledem Ciebie ,to juz teraz musisz nie oddawać tym samym.
Jesteś młodziutką dziewczyną toteż masz prawo popełniać błędy ,lecz staraj się mimo że,zostałaś skrzywdzona przez matkę, nie myśleć w ten sposób o matce .To nie przystoi człowiekowi w żadnej sytuacji.
Skończysz szkołę,wyprowadzisz się,zaczniesz życie na swoj rachunek.Kiedyś tez zostaniesz matką i jestem pewna że zrobisz wszystko żeby Twoje dzieci nie miały Takich problemów jak Ty.
Powodzenia Ci życzę .

Odnośnik do komentarza

Droga autorko wątku - uświadomie Ci jedną rzecz bardzo istotną OBRAŻAJĄC SWOJĄ MATKĘ - zniżyłaś się do poziomu jeszcze gorszego niż ja zaprezentowałam w kierunku do twojej osoby.

Co matkę obrażać potrafisz, a zetrzeć się ze mną w ciętej ripoście, to już biedne dziecie nie potrafi, hehe dobre mi sobie.

Odnośnik do komentarza

A co by mi to dalo ze bym cie wyzywala. nie chce mi sie tracic i nerwow i czasu. a jezyczek tez mam ciety i takich jak ty powalam w kilka minut. tylko niech do ciebie dotrze, ze nie bede z ludzmi glupimi i chamskimi rozmawiac, bo zwyczajnie o siebie dbam. jeszcze cos wytlumaczyc?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...