Skocz do zawartości
Forum

Samookaleczanie, myśli egzystencjonalne i nerwowość


Renus

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczne od tego ze mam 18 lat. 3 lata temu zdiagnozowano u mnie epizod depresyjny i nieprawidlowo rozwijajaca sie osobowosc. Przez rok bralam cital, terapia trwa do dzisiaj chociaz spotkania sa juz raczej sporadyczne raz na 1.5 msc. Kilka dni temu tak naprawde nagle, zaczelam sie bardziej przejmowac problemami, caly czas krzycze na innych i wytykam im bledy, wykonuje nerwowe ruchy, potrafie patrzec w jeden punkt przez dluzsza chwile i nie spie juz 3 noc. Mam ochote sie okaleczac ale nie robie tego, wycwiczylam to juz ... Mam tez mysli egzystencjalne. Zlapalam sie tez na tym ze kilkukrotnie niby niechcaco zacinalam sie poczas golenia, choc zwykle mi sie to nie zdarzalo, palac papierosa pale go mimo ze żar siega moich palcow i robia mi sie pecherze. Czuje sie jakbym podswiadomie sie okaleczala. Czy to moze byc zawrot choroby? Troche sie tego obawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość katarzyna26 88

tak, oduczyłaś się od żyletki jednak te wszelkie problemy nadal nierozwiązane w Tobie siedzą i szukasz alternatywy tej autoagresji... skoro krzycyzsz na innych to widocznie nie radzisz sobie tez z czymś i musisz się wyładować... naprawdę powinnaś pójść z tym do specjalisty, powodzenia i trzymam kciuki, zdrowia życzę ;*

Odnośnik do komentarza

Witaj Renus!

Przez Internet nikt kategorycznie nie napisze, co Ci dolega, czy objawy, o jakich piszesz, to nawrót choroby, czy może początek czegoś innego albo chwilowy kryzys, który minie, albo skutki farmakoterapii. To wszystko, co tutaj napisałaś, powinnaś powiedzieć swojemu lekarzowi psychiatrze i terapeucie podczas kolejnej sesji tak, by mogli na bieżąco reagować i modyfikować leczenie "pod Ciebie". Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...