Skocz do zawartości
Forum

Gdzie szukać miłości?


Gość michal28071

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michal28071

Czesc mam na imie Michal mam 29 lat jestem po nieudanym 2 letnim zwiazku. I od roku czyli od rozstania jestem jak narazie sam, i bardzo mi ten stan nieodpowiada ale jakos nie potrafie tego zmienic mimo ze szukam intensywnie. Nie wiem czy dobrze mi sie wydaje ale to chyba z powodu mojego wygladu nie potrafie nikogo miec bo jak tylko jakas potencjalna kandydatka na dziewczyne mnie zobaczy to kontakt sie urywa. Ja osobiscie uwazam ze jakis bardzo brzydki nie jestem ale to moze tylko mi sie tak wydaje bi chyba jest inaczej skoro kobiety omijaja mnie szerokim lukiem. Jest teraz okres Sylwestrowy to jest najgorszy dlamnie czas w roku poniewaz niemam z kim isc na Sylwestra a siedzenie w domu w ten wyjatkowy wieczor mnie dobija nie wiem co mam robic, gdzie szukac tej milosci by wkoncu ulozyc sobie te zycie. Jeszcze mnie to dobija ze jak jest jakies spotkanie rodzinne lub ze znajomymi, to sie dopytuja ,, a ty masz dziewczyne kiedy sie ozenisz,,? A mnie az krew zalewa jak to slysze bo u wazam to za jakies docinki i nasmiewanie sie z mojej samotnosci. Pozdrawiam czytajacych i osoby w podobnej sytuacji do mojej

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim nie szukaj na siłe, bo na siłe niestety miłości nie znajdziesz. Daj sobie trochę czasu, nie zakładaj, że musisz znaleźć dziewczynę jutro i koniec. Nie, po prostu poczekaj aż los skrzyżuje Twoją drogę z drogą kogoś, kogo pokochasz. Kiedy ktoś Cię zapyta kiedy się ożenisz, odpowiedz, że wtedy, gdy znajdziesz odpowiednią kandydatkę na żonę. To żaden wstyd nie mieć dziewczyny, nie odbieraj tych pytań jak docinki. Po prostu są ciekawi czy może kogoś masz, a się nie chwalisz. Na pewno jest Ci ciężko, bo chciałbys mieć kogoś przy swoim boku ale tak jak mówiłam - nic na siłe. Szukaj dziewczyny, ale nie okazuj desperacji. Może właśnie to zraża dziewczyny - że widać po Tobie, że zależy Ci na tym aby jak najszybciej sie z kims zwiazac. Nie sadze zeby wyglad mial az takie znaczenie. Bądź sobą. Gdy poznajesz dziewczynę, staraj się z nią zaprzyjaźnić, dopiero potem zastanów się czy jest szansa na zwiazek. Nie bądź zbyt pochopny, bo możesz dziewczynę spłoszyć. Najlepsze miejsca gdzie możesz kogoś poznać, to różnego rodzaju dyskoteki, puby, spotkania z przyjaciółmi, którzy przyprowadzą znajomych, może kurs językowy, albo zajęcia sportowe. Nie poddawaj się i nie szukaj nikogo na siłe. To kwestia czasu aż spotkasz tą wyjątkową. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...