Skocz do zawartości
Forum

Jak odzyskac zaufanie mamy?


Gość oona15

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat .Przyszłam raz pijana do domu i naprawdę nie chce tego powtórzyć , było to z rok temu . Chcę iść do koleżanki na sylwestra , mieszka z 5 min. odemnie . Mama jednak nie chce mnie puścić jak pytam czemu nie odpowie.

Odnośnik do komentarza

Nic dziwnego, ze mama nie puscila cie na sylwestra dziwisz jej sie? pamietaj ze rodzice tez maja swoje racje i trudno. nie wiem czy w koncu cie puscila ale watpie. podrosnij jeszcze troche to zobaczysz ze swiat bedzie troche inaczej wygladal. sprbuj tez odbudowac jej zaufanie. do tego potrzeba czasu. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mama Cię nie chce puścić na sylwestra, ponieważ straciła do Ciebie zaufanie. Boi się, że będziesz piła alkohol i że coś może Ci się stać. To normalne, że się martwi i że chce ograniczyć Twoje wyjścia, zwłaszcza te, na których istnieje ryzyko picia alkoholu i powinnaś zdawać sobie z tego sprawę. Aby jej stosunek się zmienił, musisz udowodnić, że masz świadomość tego, że postąpiłaś źle i że nie powtórzy się ta sytuacja. Niestety zaufanie łatwo stracić, a na odbudowanie go potrzeba dużo czasu. W tej sytuacji nie powinnaś się z mamą kłócić, ale ponieść konsekwencje swojego wybryku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...