Skocz do zawartości
Forum

Jak szukać psychoterapeuty?


Gość nieewieemkimjeesteem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nieewieemkimjeesteem

Nie wytrzymuję już ze samą sobą,chaos w mojej głowie jest nieprzebrany,nie chcę oszaleć...Jak mam szukać psychologa,psychoterapeuty bo nie wiem jak się za to zabrać? Byłam raz u psychologa,wzięłam skierowanie od lekarza rodzinnego,wiadomo i poszłam na wizytę po kliku miesiącach oczekiwania.Ale potraktował mnie on lekceważąco,tym razem to nie były moje odczucia chwilowe,do dziś to jedna z niewielu rzeczy,na teamt ktorej nie zmiania mi się zdanie ;) Jak mam szukać dobrego lekarza w Koszalinie? co najpierw,nie wiem czy dam radę po raz kolejny pojsc po skierowanie,rodzinny spojrzał na mnie dziwnie i na skierowaniu wypisał "podejrzenie choroby "czy cos takiego, z czego zaśmiał się sam psycholog :/ Nie stac mnie na prywatne wizyty.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o postawienie diagnozy, to najlepiej udać się do lekarza psychiatry. Nie potrzeba wówczas żadnego skierowania. Lekarz psychiatra będzie mógł stwierdzić, czy to nerwica, borderline, czy coś jeszcze innego. Jeżeli sam lekarz będzie miał trudność w diagnozie, poprosi zapewne o pomoc w procesie diagnostycznym psychologa, ale sam psycholog diagnoz klinicznych raczej nie stawia. Raczej pomaga lekarzowi podczas rozpoznawania choroby, np. wykonując testy psychologiczne i interpretując ich wyniki. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...