Skocz do zawartości
Forum

Nie czuję sie lubiana a tym bardziej kochana


Gość karola123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karola123

No więc tak . Mam 13 lat chodzę do 1 gimnazjum . W starej szkole wszyscy mnie znali jako ofiare bo jestem ochydna , gruba a po za tm zakochałam się w takim jednym chłopaku Damianie . Jego rodzice się roztali cała szkkoła o tym mówiła ja chciałam mu pomóc pisałam głupie karteczki . Gdy cała szkoła się dowiediała to było tak , że do szkoły mi się nie chciało wstawać , ale na szczęście czy nie szczęście Damian chodzi teraz do innej szkoły w innym mieście , a ja za nim tęskie choć nigdy z nim nie gadałam jestem bardzo nieśmiała. Tęsknie za Damianem do tego stopnia , że czasem mam myśli samobójcze , a czsem potzrzebuje 100% psychologa nikt nie wie co czuje ja wchłaniam uczucia jak gąbka. Przelatują mi po głowie myśli typu czy o mnie myśli . Ja potrafie o nim myśleć godzinami. Nawet po nocach mi się śni coraz częściej . Powiedziałam o tym mojej kumpeli Karinie ale ona powiedziała weś jego już nie ma itp . ale ja już nie wiem nie radze sobie z tym prosze o pomoc !! ;( . Najgorsze jest jednak to , że zrobiłam siare nie tylko sobie , ale jemu potrójną chciałabym to odwrócić ale nie wiem jak .. Pragne tylko troche miłości , szacunku , przyjaźni . Wiem , że to głupie. Ale proszę o pomoc bo sonie już nie radze

Odnośnik do komentarza

Porozmawiaj ze szkolnym pedagogiem lub psychologiem, że jest Ci ciężko. Opowiedz historię o Damianie, może pedagog podsunie Ci pomysł jak porozumieć się z rówieśnikami? Piszesz, że nie jestes zadowolona ze swojego wyglądu, bo jesteś gruba. O tym porozmawiaj z mamą. Zrób badania, idź do dietetyka, jestes młodą osobą i jeśli już w tej chwili masz nadwagę, potem może być gorzej. Zacznij pracować nad sobą i nabierz dystansu do pewnych spraw. Jesteś nastolatką i emocjonalnie podchodzisz do wszystkiego. Nie przejmuj się innymi. Zadbaj o siebie, o swoją figurę, porozmawiaj z pedagogiem, dzięki temu nabierzesz pewności siebie, będziesz lepiej akceptowana i tolerowana przez innych, wtedy łatwiej będzie Ci się z nimi porozumieć i zbudować przyjaźnie. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...