Skocz do zawartości
Forum

Po co żyjemy?


Gość Czarnaa445

Rekomendowane odpowiedzi

Tata odprowadza córkę do przedszkola. Idąc mijają 2 "***" psy. Córka pyta:- Tato? Co te pieski robią?Ojciec nie wie, co odpowiedzieć dziecku, więc wymyśla na poczekaniu- Bo wiesz, ten piesek na górze zwichnął sobie łapkę i ten drugi pomaga mu dojść do domku.- Wiesz tato? To zupełnie jak w życiu! Ty komuś pomagasz a ten ktoś ma cię gdzieś!

Odnośnik do komentarza

Każdy czlowiek ma jakiś cel swojego życia. Niektórym ludziom wydaje się, że go nie mają, ale to nie prawda. Mają, ale jeszcze go nie odkryli. Dlatego musisz zastanowić się co jest Twoim celem. Jakie masz marzenia, kim chcesz zostać, co osiągnąć, co dałoby Ci poczucie szczęscia, spełnienia. Może tera ciężko jest Ci znaleźć co to może być, ale z czasem na pewno się przekonasz. Dla jednych jest to dom, rodzina, dzieci, dla innych praca, kariera, podróże, pomoc innym, pasja. To od Ciebie zależy co jest Twoim celem w życiu. Teraz może nie wiesz po co żyjesz, ale nastąpi dzień, w którym odnajdziesz swój sens życia. Nie byłoby lepiej gdyby Cię nie było. Jesteś, bo masz jakieś zadanie, nic nie dzieje się bez przyczyny. Dlatego zastanów się co dałoby Ci szczęście i realizuj je, bo celem każdego z nas jest szczęście. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

ja też tak uważam, że każdy z nas żyje po coś, czasem całe życie nie wiemy po co ale gdzies tam było coś co zrealizowalismy choc nie zauwazylismy tego. Ja żyje bo hm... moim celem jest pomóc chociaż 1 istotce. Nawet jesli uratuje 1 psa ze schroniska zapewnie mu dom i opieke, to bedzie dla mnie sukces. Ja zyje po to aby komus pomoc, dostalam od losu praktycznie wszystko i pomimo przykrych sytuacji staram sie docenic to co mam dlatego postawilam sobie za cel byc dobrą dla innych i pomocną

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...