Skocz do zawartości
Forum

Zdrada dziewczyny w monotonnym i nudnym związku


Rekomendowane odpowiedzi

Bylismy ze sobą ostatnie 6 lat .. Nie klocilismy sie, mielismy podobne poglądy na życie .. Dlatego nie umiem sobie powiedzieć, ze bylbym z nią nieszczęśliwy.. Ciągle myślę, ze sie pogubila, zastanawiam się nad rozwiązaniami .. Ale nie Ty pierwsza mówisz, ze powinienem dać sobie spokój, dla wlasnego dobra. Chyba tak zrobie. Niemniej nie umiem dzisiejszej sytuacji zbagatelizować (tego ich obiadu), chce żeby wiedziala ze ja wiem, ze to koniec mojego czekania .. Nie wiem czy zadzwonić zapytac ja czy to prawda, czy moze tam pojsc, spotkać ich ..

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że niepotrzebnie to wszystko od poniedziałku sie dzieje.. spotkałem ją to nie miałem tematu roztrząsać .. żyłaby swoim życiem, ja swoim teraz i o niczym bym nie wiedział, nie musiałaby mnie okłamywać .. może czas by coś pokazał, odpowiedział na wiele pytań? A tak, dzisiaj ciężko mi przejść obojętnie obok tego, że wiem, że mnie okłamuje znowu, aaa szkoda słów! Żałuję, że się Ciebie nie poradziłem w ten poniedziałek ;). ale chciałem dobrze, myślałem, że mamy jakąś kontrolę nad tym, że potrafimy być wobec siebie szczerzy (choćby z szacunku do siebie). Myliłem się.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, z tą szczerością to różnie bywa...nigdy nie można ślepo ufać,
ona w tej chwili mówi to co Ty chcesz usłyszeć,

ja już Ci wcześniej pisałam,że powinieneś się do niej nie odzywać, nie pisać,zero kontaktu, bo to co robisz przynosi odwrotny skutek od zamierzonego,

daliście sobie miesiąc i ok, powinieneś wytrzymać ten okres,

zawsze tamten facet będzie dla niej wyzwaniem ,czymś nowym ,a co nowe bardziej pociągające,też seks z nim mógł być lepszy,
bo wiesz jak masz pierwszego partnera/kę,to wydaje Ci się ,że jest dobrze ,a tu się okazuje ,że w porównaniu z drugim partnerem, to niebo a ziemia...,jeśli tamten facet jest lepszy w łóżku i nie tylko ,nie masz szans...,

dużo tracimy jeśli wiążemy się na stale z pierwszym partnerem ,ale też dużo zyskujemy ,
tak,że nie ma idealnej sytuacji...,

Ty też mając pierwsza partnerkę uważasz ,że to był szczyt...,a wcale tak mogło nie być .

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Miło ,że mogłam trochę pomóc w rozjaśnieniu sprawy,
mam nadzieję ,że nie będziesz się więcej rozczulał nad byłym związkiem,nie czekał aż była do Ciebie wróci, jeśli rozczaruje się nowym związkiem,
tylko zaczniesz nowe życie,a przebyte doświadczenia przydadzą się na przyszłość ,jak znalazł...,
pozdrawiam.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

sprawa jest prosta kogoś kto raz zdradził przekreśla się na zawsze i tyle nie ma żadnych wybaczeń, to tak jak z etyką ludzi przed tą chorą unią europejską, kogoś kto raz zdradził państwo Polskie rozstrzeliwano przez AK i żadnej dyskusji proste.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...