Skocz do zawartości
Forum

Rutyna a marzenia w związku


Gość dariaaa17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dariaaa17

Mam 17 lat, od dwóch lat mam chłopaka, byłam z nim bardzo szczęśliwa, ale ostatnio dużo się zmieniło. Kiedyś wystarczyło mi, że możemy spędzać razem czas, obojętnie co robiliśmy, czy siedzieliśmy w domu, czy chodziliśmy na spacery.. Byłam w niego wpatrzona jak w obrazek, jest dwa lata starszy, zawsze bardzo mi imponował. Ostatnio to wszystko bardzo się zmieniło. Nie wystarczają mi już jego słowa, zapewnianie o miłości i siedzenie w domu. Oczywiście wiem ze mnie kocha i że bardzo mu zależy, ale ostatnio tak strasznie irytuje mnie w nim to, że nie stara się nigdy nic wymyśleć, żadnego wyjścia do kina, czy podarowania mi głupiej różyczki, która uszcześliwiłaby mnie na kolejny miesiąc.. Nie potrafię do końca opisać chyba mojego problemu.. chodzi o to, że bardzo chciałabym przeżyć jakaś cudowną historię.. żeby on postarał sie o cos takiego.. Czy ta zmiana w toku mojego myslenia oznacza ze to wszystko co jest miezy nami juz sie konczy ?

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie, może on po prostu przestał ci imponować? Porozmawiaj z nim o tym, nie czekaj aż sam się domyśli (to nie jest mocna strona mężczyzn, niestety). Sama też możesz wyjść z inicjatywą. Może on odwzajemni się jakimś miłym gestem?

Odnośnik do komentarza

Może powiedz mu o tym wprost? Kochanie, chciałabym dostac różyczkę. Albo jak będziecie szli na spacer a będzie stoisko z kwiatami, powiedz, że spacer byłby milszy gdybys miała taką różę w reku. Nie ma się co wstydzić - bądź szczera, mów wprost o swoich oczekiwaniach. jestes młoda kobieta, to naturalne, że chcesz randki, kino czy kwiaty. Może Twój partner o tym zapomina, przyzwyczaił się do Waszej codzienności, rutyna mu nie przeszkadza. Porozmawiaj z nim na ten temat, powiedz co byś chciała zmienić, czego oczekujesz, dawaj mu do zrozumienia czego pragniesz. Czasem sama wychodź z inicjatywą. Możesz sama zaproponowac kino czy wyjście na kolację, albo powiedzieć, że chciałabyś aby Cię gdzieś zabrał w piątek czy w sobotę. Bądź szczera i mów o swoich potrzebach, bo czasami mężczyźni o tym zapominają. Niektórym się wydaje, że skoro mają partnerkę już 2 lata czy trzy, albo są już po ślubie, to nie musza się starać. A to nieprawda, dlatego czasem trzeba się upomnieć o to, czego się chce i nie wstydzić się domagac tego od partnera. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...