Skocz do zawartości
Forum

Ciąża po gwałcie


Gość filaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 16 lat, zostałam zgwałcona i jestem w ciąży. Wszyscy co powinni wiedziec o ciązy to wiedzą, ale problem nasilił sie w dniu dzisiejszym. ktos mi sie na gg wlamal, gdyz mam wszedzie takie samo hasło. i taki chlopak do mnie napisal, ze ja gadam ze jestem z nim w ciazy o.O i tu taki maly szoczek, bo ja wql nie wiem o co chodzi. i zaczol mnie wyzywac od najgorszych i podobno nawet pisane to bylo z mojego gg. hah. jak doslownie dzieci. ; / i nikt mi nie wierzy, ze ja takich plotek nie pisalam, i ze nawet by mi cos takiego do glowy nie przyzo:( i jednym słowem przeje.ba.ne mam. ; / nawet do szkoły nie chce jutro iśc, bo mnie beda wytykac palcami o.O moje zycie nie ma juz sensu, pomocy ;( czyli w skrócie: (podobno napisalam do kogos ze ojcem dziecka jest. zekomy .karol, i on jest wku.r.wiony ze ja jestem jakas psychiczna i ze mam sie leczyc) ALE TO NIE JA:(

Odnośnik do komentarza
Gość mlodzinks

Musi Ci być bardzo ciężko. Gwałt, ciąża… nawet sobie nie potrafię wyobrazić co musisz przeżywać. Ta sprawa z plotkami wcale Ci nie pomaga. Nie wiem czy jesteś pod opieką psychologa, jeśli nie to powinnaś o tym pomyśleć. W ogóle to powiedziałaś komuś o gwałcie? Ten skur…. Co Ci to zrobił poniesie karę? Bardzo Ci współczuję.

Odnośnik do komentarza

W takiej sytuacji masz prawo powiadomić policję o włamaniu się na Twoje konto i rozsyłaniu nieprawdziwych informacji oraz o podszywaniu się pod Ciebie. Nie martw się i nie przejmuj, wystarczająco wiele Cię spotkało. Najwazniejsze, aby zgłosić tę sytuację policji, oni namierzą skąd zostały wiadomości wysłane, wtedy będzie łatwiej namierzyć sprawcę i go ukarać. Myślę, że jego żart był na tyle głupi, że nie powinnaś się zastanawiać nad zgłoszeniem tej sprawy.
Co do samego gwałtu, to rozumiem, że rodzina bądź bliscy zaopiekowali się Tobą i że nie zostawisz tej sytuacji bez echa. Jeśli jednak chciałabys porozmawiać z psychologiem na temat ciąży, możesz zadzwonić pod podane numery:

DLA KOBIET W CIĄZY
tel. 022 624 20 68 lub tel. 0602 285 444
poniedziałek - piątek w godz. 9.00 - 18.00

DLA KOBIET W CIĄZY I MATEK MAŁYCH DZIECI
tel. 022 635 10 11
poniedziałek - piątek w godz. 10.00 - 15.00
# Biuro interwencji
tel. 022 635 30 92

DLA KOBIET
tel. 022 635 93 92
Wsparcie Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny
poniedziałek - piątek w godz. 16.00 – 20.00

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...